Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csajtól megkérdezzük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajtól megkérdezzük hány fiuval volt életében, smárolást is beleértem. Akkor mennyi az esélye annak h igazat mond?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát van aki szégyenli ha túl sok fiúval volt. Van aki már csak nagyzolásból is megmondja az igazat, van aki a valóságnál is többet mond. De van aki teljesen őszinte.

Én a legutóbbit választanám, mert akkor derülne ki igazán h a múltammal együtt is elfogad-e a srác.

2009. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amerikaiaknál az az aranyszabály, hogy szorozd meg hárommal, amit mond :)


De igazság az, amit az első hozzászóló mondott.

Valaki őszintén megmondja, más letagad egy csomót, mert fél, hogy r****cnak nézik, ill. attól, hogy esetleg így az, aki tetszik neki, undorodni fog tőle.

Az, hogy valaki többet mond, az inkább korai kamaszkorban fordul elő szerintem, mert akkor felvágnak vele, idősebb korban a társadalom jelentős része pedig nem fogadja el.

2009. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom h mi az amerikaiaknál a szabály,láttam az Amerikai Pitében...
2009. jan. 16. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sosem hazudok, de azt nem tom h hány pasival smároltam miért fontos... nem hiszem .

ne a multat akard tudni hanem a jelenbe ismerd meg

2009. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én volt pasim megkérdezte. Mivel én nem hazudok, megmondtam. Aztán minden apelláta nélkül ler..ancozott. Szóval szerintem ez maradjon csak rejtély, mindenkinek kell agy kis autonómia, és ez beletartozik.
2009. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányok altalában kevesebbet mondanak, mert a neki sajnos ciki ha sok fiuval voltak egyutt. A fiuknak persze buszkeség!Meg a pasiknak jol esik ha minél kevesebb pasival volt a csajuk, rontja az egojukat hogy más is megkapta az o nojét! Szoval szerintem a lányok kevesebbet mondanak. De egy oszite kapcsolatban érdemes lenne elmondani a valos számot, mert ha magatol jon rá az nagy gáz...
2009. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha keves volt, es imponalalni akar mert fel h tapasztalatlannak vagy ugyetlennek nezed akkor parat ratehet. ha tul sok volt es fel h ribinek nezed akkor letagad parat. ha tenyleg kozvetlen a kapcsolatotok,oszintek vagytok 1massal es neked sem lesznek eloditeletei akarmilyen szamot is mond akkor oszinte lesz.
2009. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az utolsó válazsolót kiegészítve, a lányeg hogy az igazat nagyon ritkán tudod meg, amin már ugysem tudsz válltoztatni.

szerintem örülj hogy veled van, hogy most már veled és csak veled, a többi nem számit.

2009. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Láttad az Amerikai pitét?

Akkor nem kell többet hozzáfűzni :D


Najó, ez csak poén. Sztem egy lánynak lehet hinni, meg egy fiúnak is, ha komolyan gondolja. :)

2009. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem a lányok többsége mindig egy ideális számot mond elsőre. Vagy "szépít". De mért olyan fontos kérdés ez? :O
2009. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!