Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett ciki a legtöbb...

Miért lett ciki a legtöbb rockon alapuló stílus? Ebbe beleértem a Gothot, a Punkot, az Altert és így tovább.

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy ezen stílusok követőit lenézik és megítélik anélkül, hogy tudnák, mit képviselnek az ilyen irányzatok...
2009. márc. 31. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én nem nézem le őket, de pl. aki így zeneileg "klikkesedik" az nekem éretlennek tünik. Fura tudom, de nállam így van. Amugy tényleg érdekes, szerintem több oka is van. Pl. az hogy magyarországon az emberek többsége a technot, diszkót, rnb-t szereti és ált. ezek a stilusok szembenállnak a rock-kal. ... hm én ezekre tudok gondolni.
2009. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
szerintem azert, mert ezek hirtelen "divat iranyzatokka" valtak. 10 evvel ezelott meg kozel sem volt ennyi beloluk, sot szinte alig lehetett hallani roluk. Akkor mas volt epp a meno. Most ezek az iranyzatok divatosak a fiatalok szemeben, es sokan ugy viselik, valljak magukenak ezt a stilust, h valojaban nem fogjak fel, h ez nem egy divatiranyzat, hanem egyfajta eleterzes.
2009. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is punk zenéket hallgatok, úgy is öltözök, így érzem jól magam, mondanom se kell, aki nem ismeri a személyiségemet az lazán elítél..mint pl a sok discos osztálytársam, akik minden évbe más stílúsú ruhába járnak, már már a pasi lassan női ruhát hordanak nálunk, mert épp ez a mostani divat. A punkok nem olyanok mint pl az emosok, hogy bemennek a boltba, és máris kapnak ruhát(most nagyon elterjedt az emos ruha). Tehát ez nem aféle divatirányzat. Ez inkább egy életérzés.

Én senkit se nézek le azért, hogy mit hallgat, felőlem hallgasson amit akar, csak ne szóljanak bele, hogy én mit hallgatok, meg mit nem.

Te kérdező? Te hogy öltözködsz? Miket hallgatsz?

2009. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Kizárólag itt nézik le mert egy undorító szar országban élünk ahol undorító szar emberek vannak akik olyan primitívek hogy az öltözkdés és zenei stílus alapján itélik meg az embert. Mert úgy gondolják hogy ha valai így néz ki stb az onnantól nem normális. Sztem sokkal inkább az a gáz hogy az ember nem nézhet ki itt úgy és nem nem hallgathatja azt amit akkor biztos hogy érik támadások. ez van. Magyarország én így szeretlek...
2009. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!