Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is van ezzel így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam itt, hogy sokan szoktak főleg MSN-en keresztül ismerkedni. Nem tudom, hogy más is így van-e ezzel, de én személy szerint élőben sokkal jobban tudok beszélgetni és sokkal jobban meg tudok nyílni, mint MSN-en. Ez talán azért is van, mert élőben az igazi reakciókat látom, és észreveszem, ha esetleg a jelenlegi téma untatja a másikat, stb. Ez lányokra hatványozottan igaz, de a haverokkal is jobban szeretek élőben beszélgetni. Ezt csak azért tartom érdekesnek, mert egyébként egyáltalán nem vagyok konzervatív. Nektek mi a véleményetek erről a témáról?
2010. nov. 28. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem lányokkal egyértelműen könnyebb beszélgetni msn-en

nem én, hanem ők nyílnak meg jobban...

de haverral csak élőben, vagy esetleg telefonon

2010. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is jobban megnyílok MSN-en, ami igazából csak annyit jelent, hogy elhamarkodottan osztok meg a másikkal felesleges információkat. élőben tényleg jobb ismerkedni [szerintem], csak ismételni tudnám, amit már amúgy is leírtál...:)

mondjuk most ez tárgytalan, kapcsolatom van.

L.17

2010. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem tudom szerintem az msn a kommunikáció lefejezése...

csak annyira használom mint a telefont, felmegyek, megdumálunk egy időppontot és egy helyet és ennyi.

régen persze én is dumálgattam rajta, de olyan sok félreértés adódott a hangsúly hiányából, hogy nem láttuk a mimikát, egyszerűen megutáltam. nem ismerkednék ott...

megnyilni könnyebb annyival, hogy igazából nem látod hogy kinek, így nem olyan személyes, de ettől a személyes kapcsolatotok nem is lesz jobb, rádásul elrontja az ismerkedés varázsát.

2010. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Msn-en én is könnyebben megnyílok, igaza van az elsőnek.
2010. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15:32 nek van teljesen igaza, pont ugyanigy vagyok vele.

msn nem jo ismerkedésre, max egy tali fixálására.

2010. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja hogy 3db 15:32es van... a középsőre gondoltam :D
2010. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!