Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, mit jelent? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit jelent? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megmondtam egy fiúnak, hogy nagyon tetszik nekem. Meglepődött, elpirult. Ez jelent valamit? Hogyan menjek oda hozzá megbeszélni a dolgot? Vagy csak szimplán miről beszélgessünk?:)

adjatok tanácsot :)


15/L


2010. nov. 24. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy talán komolyan vesz.

Beszélgessetek akármiről, ami eszetekbe jut... Majd fog az alakulni, szép lassan. Türelem.

2010. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az hogy elpirult semmit nem jelent!Ez neki dícséret volt!És ha dicsérik az embert akaratlanul is elpirul.De csak szimplán oda mész lazán megbeszélni akk nem lesz semmi baj biztos ő is gondolkozott rajta:D

Kezdeményezz!Sok sikert!:D

2010. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszi:)

Csak egy gondvan nincs önbizalmam. :S

2010. nov. 24. 20:29
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán te is bejössz neki és ezért pirult el. Nyugodtan menj oda hozzá és beszélgess vele. 30/N.

2010. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
lehet.
2010. nov. 24. 20:33
 6/15 anonim ***** válasza:
ha el merted mondani h tetszik akkor hogy van az h ahhoz már nincs merszed h megbeszéld vele? legyél bátor, semmit nem veszíthetsz :)
2010. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
MSN-en hogyne mertem volna.
2010. nov. 24. 20:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor honnan veszed hogy elpirult :D.
2010. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondta.
2010. nov. 24. 20:39
 10/15 anonim ***** válasza:
ja hogy msn... így már más a felállás... gondolom küldött olyan kis pirulós jelecskét... hát aki legény msnen az legyen legény szemtől szemben is... (kicsit átköltöttem a mondást... :D )
2010. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!