Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Most komolyan! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most komolyan! Miért szerettek ti szórakozni velünk?

Figyelt kérdés
1,5 éve bajlódok egy sráccal. Azt mondja,h nagyon szép lány vagyok(persze ezt nem nekem,nekem csak annyit mond,h tetszem neki),de hiányzik belőlem vmi plusz. Eddig oké,megértettem. De akkor miért keres mégis?Miért hív bulizni hozzájuk? Miért hív fel telefonon este fél11kor,csak mert nem volt msn-en mikor én írtam neki? De összejönni nem akar,vagy nem is tudom,lehet h összejönne velem,de azt mondja barátnőmnek,h nem akarja h csak lefeküdjünk és ennyi. De akkor most mit játsza az eszét?:S
2010. nov. 24. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tok aranyos vagy meg minden de..., Jo veled beszelgetni, es jo volt a multkor veled setalni de..., hm... ezek gondolom elegge ismeros dumak ugy mindenki szamara.. viszont a DE szocska utan ami kovetkezne csak nem sokan mondjak az az, hogy "de.. hianyzik az a bizonyos szikra", biztos volt mar oan veled hogy megismertel valakit es eloszor mikor meglattad oan fura erzes vett korbe.. mintha valami probalna belurol szettepni, a fiu akirol most irtal az a rendes fiuk kategoriajaba sorolhato mivel, mint ahogy azt elottem is irtak, ha csak le akart volna fektetni mar megtette volna.. viszont azert nem szeretne tolled tobbet mert hianyzik az a szikra, de mivel te kimutatod hogy bejon neked es ezzel o tisztaban van ezert tartja veled a kapcsolatot, azon agyalvan, hogy szikra nelkul bele vagjon e a kapcsolatba.. de ha bele is fog vagni nem fog sokaig tartani.
2010. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mert lehet inkább aranyosnak és jóbarátnak tart. Ez minden. Nem akar nem tudna beléd zúgni. S legalább nem is játsza meg magát.

Hiába, lehet egy nő vonzó és kedves, aranyos is. Attól még nem feltétlenül akarnék vele kikezdeni. Például van egy gyönyörű nő ismerősöm akivel egész jól elvagyok. Ennek ellenére akárhogyan gondolkodtam rajta nem szeretnék vele összejönni. Van aki jobb ha női barát van aki jobb ha barátnő.

24/F

2010. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
hát figyu én sose szorakoznék egy lánnyal se :) nem vagyok ien tisztelem anyira a nőket hogy nem szrintem ez a srác nem ien és télleg a lukra megy bocsi :( sajnálom
2010. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
nemkéne nyomorékokkal kezdened és akkor lehet másfél év helyett másfél percbe kerülne összejönni valakivel!
2010. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ismerős a szitú szivi.. hogy miért szórakozik? mert hülye.. ebből úgysem lesz semmi:) és magad pedig ne égesd le. tapasztalat. puszi 17/L
2010. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!