Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Most komolyan! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most komolyan! Miért szerettek ti szórakozni velünk?

Figyelt kérdés
1,5 éve bajlódok egy sráccal. Azt mondja,h nagyon szép lány vagyok(persze ezt nem nekem,nekem csak annyit mond,h tetszem neki),de hiányzik belőlem vmi plusz. Eddig oké,megértettem. De akkor miért keres mégis?Miért hív bulizni hozzájuk? Miért hív fel telefonon este fél11kor,csak mert nem volt msn-en mikor én írtam neki? De összejönni nem akar,vagy nem is tudom,lehet h összejönne velem,de azt mondja barátnőmnek,h nem akarja h csak lefeküdjünk és ennyi. De akkor most mit játsza az eszét?:S
2010. nov. 24. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért a többes szám, amikor egy emberről beszélsz? Amúgy meg pont ugyanazért szórakozunk veletek, amiért a lányok velünk.
2010. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

túlságosan tág kereten belül tetted fel a kérdést, holott csak egy srácról van szó...

am meg ezt csak ő tudhatja

2010. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sztem szép vagy, szívesen megdugna, de az a plusz nincs meg benned h járni is akarjon veled.

17/F

2010. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
arra teper, hogy meghúzzon, de többre nem. Te is tudod, le is írod, akkor meg minek írod. Nem az eszét játsza, csak próbál ledönteni. Így.
2010. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért írtam tághatárok között,mert már nem ő az első,aki ilyen velem...csak jelenleg ő van "toppon". Lehet igazatok van, h csak le akar fektetni, csak az a vicces,h én még szűz vagyok, de jelengleg ha megtenném, akk az csak vele történne meg. Viszont így meg rossz, h ha neki meg csak arra kellenék...
2010. nov. 24. 20:00
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom hiányzik belőled az a bizonyos X.
2010. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 west01 ***** válasza:
0%

akkor elégítsd ki orálisan! megmarad a szüzességed és feküdni sem kell hozzá.

max neked térdelni...

2010. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amiért ti is velünk ;)
2010. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verébnek, te meg többet képzelsz a dologba, mint amennyit kellene.
2010. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem, ha csak meg akarna fektetni, azt már megtette volna, de lehet, h tetszel neki, csak nem tudja, h most mit kezdjen ezzel az érzéssel, ezért keres kibúvókat.
2010. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!