Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék "átalakitani"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék "átalakitani" egy haveri kapcsolatot együttjárássá?

Figyelt kérdés

Hogyan adjam tudtára hogy akarom? Vagy először is: hogyan szerezzek önbizlmat? Már rég tudom magamról hogy jó csaj vagyok, de mégse sikerül soha azzal összejönni, akit én választok.

Nem egyszerü csábitó, hanem HAVERT-elcsábitó női praktikákat várnék.

Van barátnője egyébként, de totál értelmetlen az a kapcsolat és abszolút kézenfekvő lenne ha velem járna. :)


2009. jan. 14. 05:49
 1/9 anonim ***** válasza:

nem szep dolog, de batoritsd h szakitson. viszot ne fikazd tul sokat a baratnojet. mikor panaszkodik ra adj neki igzat es lazitsd h ezt ne turje tovabb :p

toltsetek sok idot kettesben, flortolj vele. tegyel megjegyzeseket,celzasokaat poenkodva h XY azt hitte h jartok vagy kerdezte h miert nem jartok mikor olyan jol egyeztek, stb.

2009. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad mert sokszor van, hogy a pasi agyba-főbe panaszkodik a barátnőjére, de a világért ott nem hagyná. Nem tudom, miért van ez.
2009. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj sok közös programot a sráccal,menjetek moziba,hívd el bulizni meg ilyenek (hátha megunja a csaj és lelép).Meg legyél mindig tip-top amikor taliztok és tehetnél 1-2 poénos utalást hogy bejön neked.
2009. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"jó csaj vagyok"

"Van barátnője"

"kézenfekvő lenne ha velem járna"


Na ez aztán a jó csaj... Lehet, hogy jól nézel ki, de belül annál kevesebbet látok benned (legalábbis így elsőre, ennyiből)

2009. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az egyáltalán nem bűn, ha egy nőnek van önbizalma, és nem szerénykedik, meg nem arra pazarolja a drága idejét-enerhiáját, hogy mondjuk sír, mert "kövér" vagy nagy az orra stb. miket szoktak még kitalálni, amiben a kedves média is segít... Én nagyon örülök, hogy végre nem a felesleges önbizalomhinyt hallom valakitől. Ez csak a nálunk jellemző (ál)szerénység-kultúra.

Üdv

egy másik jó csaj ;)

2009. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem nem érdemes ezzel elcseszni egy jó haveri kapcsolatot. Nekem 1x volt ilyen, hogy megkérdeztem az egyik haveromtól, hogy akar-e velem járni, és ő azt mondta, hogy ez igy nem való aztán ha vmikor irtam neki sokszor nemis válaszolt. Szerintem sokkal többet ér egy jó haveri kapcsolat, minthogy járnál vele... A barátság egy kincs és nem könnyű megszerezni ne felejtsd.
2009. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem végülis volt ilyen, hogy rákérdeztem, a srác megingott, végül mégis nemet mondott, és csak 2 év után frissült újra a barátságunk. Tényleg van kockázata.
2009. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ok, koszi a valaszokat.. meg varok egy kicsit, addig is sokat leszunk kettesben, es ha semmi, akkor egy ido utan tenyleg rahagyom. nem akarok kockaztatni, nameg sokaig abrandozni sem mert ez a legrosszabb.


4.valaszolo bocsmar, de ha arrol folyik a panaszaradat hogy "jaj de ronda vagyok", akkor meg az a baj. Amugy meg hiaba van onbizalmam, ha igy is felenk es besz@ri vagyok. Az hogy miert "kezenfekvo" velem jarnia, az egy kulon tortenet, ne itelkezz

2009. jan. 15. 19:44
 9/9 A kérdező kommentje:
1. valaszolo: ezzel nem mondanek ujat neki, mert tenyleg mindenki azt hiszi hogy egy par vagyunk ;)
2009. jan. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!