Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Mi baja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mi baja van? Csak átvert? De ennyire?

Figyelt kérdés
3 hónapja megismertem egy pasit egy társkeresőn.azóta folyamatosan beszélünk napi rendszerességgel msn-en,meg néha telón is szoktunk.annyira jól el tudunk beszélgetni tök komol dolgokról is h szép lassan egymásba szerettünk.ő is mindíg írja,hogy nagyon szeret,én vagyok a mindene,és az a legnagyobb vágya h személyesen is találkozzunk végre.sajnos ez eddig nem jött össze mert rengeteget dolgozik még hétvégén is,és van köztünk majdnem 150 km távolság.na de:most hétvégére írta h nem lesz munkája és ha törik ha szakad eljön hozzám mert már nagyon szeretne velem lenni és így is már sokáig húztuk a dolgot.na de most jön a lényeg.nem jött,de azóta msn-en sem láttam,sőt írtam neki üzit myvipre h akkor jön e vagy nem,de nem válaszolt.és az előtte egy nappal írt üzimre sem válaszolt.ilyenkor mi van?adjatok legyetek szivesek tanácsot?ez lenne a nagy szerelem amit írt?ennyire lennék neki fontos?miért csinálhatja ezt?kérlek segítsetek.minél többen írjatok.köszönöm szépen.
2010. nov. 21. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet közbe jött neki valami és fél attól hogy haragudni fogsz rá amiért nem ment el ezért nem is mer felmenni.
2010. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nem hinném.akkor azért van a telefon h rámcsörögjön h ne várjam mert közbejött neki valami.meg akkor válaszolhatott is volna az üzijeimre is.ennyire egyszerű.nem értek már semmit.:S
2010. nov. 21. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem tűnt/tűnik el hosszabb időre( értsd alatta, hogy soha többé nem megy fel a my vipre, ezentúl kikapcsolva van mindig a telefonja és soha semmilyen módon nem tudod elérni és semmilyen módon nem tudod biztosra, hogy él még) akkor bizony átvert téged. Mondom lehet baleset érte vagy akármi, de nyilvánvalóan, ha látod pl 2 hónap múlva, hogy felment vipre vagy felhívod és kicseng( tehát a száma él és használja is a mobilját)

akkor hitegetett és átvert.

Sajnálom.

2010. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a pasik sokszor nem tudják mit miért csinálnak. de nem szabad, hogy ezzel a gyerekes viselkedéssel lehúzzon téged. ha ilyen sunyi, akkor nem vesztettél semmit.
2010. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2.válaszoló beletrafált.kórházban van.:(((sajnos megvan a magyarázat a dolgokra.
2010. nov. 23. 09:35
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

felejtsd el. egyszerűen csak megijedt. ez sokszor megesik ilyen "ismerkedésnél". a másik pedig, amit a saját bőrömön tanultam meg: soha, de SOHA nem szabad beleszeretni egy "virtuális" emberbe, amíg nem találkoztok személyesen!!

L.18

2010. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
nem tudom,de tul okos te se lehetsz ha szerelmes vagy egy olyan szemelybe akivel meg sosem talalkoztal.eskuszom megszakadok a rohogestol. ez a mai vilag nem tudom hova fajul.
2010. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

minek irkàltok ide, ha figyelmebe se veszitek amit a kérdezö vàlaszolt?

a kérdésre nem vàr tovàbbi vàlaszokat szerintem..

2010. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen kedves utolsó igazad van.figyelembe se veszik amit írtam kommentet.csak leírtam h megoldódott a dolog,és megvan mindenre a magyarázat.
2010. nov. 23. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
és te minek írsz? -.-
2010. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!