Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek valami baja van? F20

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valami baja van? F20

Figyelt kérdés
Hétvégén találkoztam egy lánnyal, személyesen addig nem ismertük egymást nagyon, de nagyon jó fej volt mindig neten keresztül is, és a találkán is. Öt órán keresztül folyamatosan beszélgettünk és jól éreztük magunkat mindketten. De nem történt több. Azóta, ha beszélünk neten, akkor nagyon fura, keveset és ritkán válaszol. Szerintetek mit gondolhat?
2011. júl. 26. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nagyon de nagyon nem tudom hogy ilyenkor az a lány akit leirtál , hogy ilyenkor mit gondolhat rólad.
2011. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ő is annyira jól érezte magát, amennyire te? Ha nem keresi a társaságod azóta, csak te írsz rá neten pl., akkor szerintem sok voltál neki. De próbálj rákérdezni, hogy valami gond van-e, mert kicsit furán viselkedik mostanában, lehet, hogy tényleg csak rossz kedve van, vagy nincs kedve beszélgetni.
2011. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta jól érezte magát, és ki is tette az ott készült képet fb-re profilképnek, pedig nem lett annyira jó...
2011. júl. 26. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!