Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri egy nővel paraszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy nővel paraszt módon viselkedni, ha lekoptat és csak barátként akar kezelni?

Figyelt kérdés
mármint az olyanokkal akik azt mondják, ne nekem udvarolj, próbálj meg barátnőt szerezni ami igen fájdalmas hogy ezt pont nő mondja
2010. nov. 21. 11:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
hányszor csalódtál már????
2010. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Életem pályafutásai:


2006: 2-szer

2007: 1-szer

2008: 1-szer

2009: 1-szer

2010: 4-szer

2010. nov. 24. 19:45
 33/38 A kérdező kommentje:
Lehet írni, hogy ez még semmi legalább még 165-ször kell. :'((
2010. nov. 24. 19:46
 34/38 anonim ***** válasza:

Bocs a többi nő nevében is, de most erről mi tehetünk? Egyébként nem te vagy az első, akinek nem igazán jön össze, van ilyen ismerősöm, csak ő nem mond olyanokat, hogy hány egy embertől, csak mert az nem született szépnek, persze értem én, hogy csinos, értelmes nőt akarsz, de attól még nem kell ilyeneket mondani.

Légy egyenes a csajjal és mond ki mit szeretnél, persze ha már ennyit csalódtál, nyilván óvatosabb vagy, de ha bunkó leszel, az egy értelmes nőnek nem fog bejönni, akkor menj bulikba, ott elég ittas "k" van, és lehet, hogy nekik tetszeni is fog, mert őket nem érdekli.

2010. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Nem kell, hogy "kiütően" csinos legyen, de azért olyan sem akitől "hányok". Kedves legyen velem, engem az fog meg.


Lehet írni továbbra is, hogy érjem be azzal akitől undorodom. :'((

2010. nov. 24. 20:30
 36/38 anonim válasza:

Nem kell "beérned"semmivel,majd eljön,aki hozzád való és kész!!!Csak ezt -tudom,h nehéz,de-úgy várd,h normális maradsz,mert ha megszokod a paraszt stílust a nők felé akkor hiába jön el a Kedves,hamar elijesztheted.

Sok szerencsét,és főleg kitartást!

;)

2010. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ha nőhöz mész, legyen nálad korbács. Ez Nietsche mondta, ehhez tartsd magad.
2010. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Gondolod Te vagy az egyetlen aki kosarat kapott?!

A nem válaszokat is el kell tudni fogadni...

Előbb-utóbb megtalálod majd azt aki érdemesnek tart arra, hogy foglalkozzon veled...

2010. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!