Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri egy nővel paraszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy nővel paraszt módon viselkedni, ha lekoptat és csak barátként akar kezelni?

Figyelt kérdés
mármint az olyanokkal akik azt mondják, ne nekem udvarolj, próbálj meg barátnőt szerezni ami igen fájdalmas hogy ezt pont nő mondja
2010. nov. 21. 11:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondtad neki, hogy pont barátnőt keresel és azt, hogy pont Ő lenne az...???

Amúgy, ha lekoptat, azzal jelzi, hogy nem akar tőled sok mindent...Hagyd a francba, ne kínozd magadat...

2010. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Aki ezt kipróbálta hogy mondta neki, hogy pont téged az a nő mit reagált erre?
2010. nov. 21. 11:15
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Én is ezt csináltam, amit veled a lány... mert úgy érzem, hogy a fiú csak barátnak akar, és nekem panaszkodik, hogy neki barátnő kell, és rosszul esik, mikor én itt lennék. Nem tudom mit akarhat..
2010. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
jah csak én azon gondolkozok ideje ezt kipróbálni, hogy bunkó paraszt leszek a nőkkel
2010. nov. 21. 11:19
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne...
2010. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
ha úgy is lekoptatnak meg nem lesz semmi akkor nem mindegy?
2010. nov. 21. 11:26
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi miatt ezen gondolkodsz, akkor nagy eséllyel gondolkodás nélkül is az leszel.
2010. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
nem szivesen szánom magamat erre a lépésre
2010. nov. 21. 11:30
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted, hogy mit mondok? Én azért voltam iylen a fiúval, mert nekem panaszkodott, hogy nincs barátnője, és ez nekem rosszul esett, hogy ott vagyok, és na..:S ha valamit akarsz, nyiltan mondd ki, ne utalgass meg stb... ha meg tényleg igy elküld, mert ilyen paraszt, akkor nem éri meg vele foglalkozni, de ne általánosits, mert ő iylen, attól még más nem biztos, hogy iylen lesz.. és lehet ő is akar valamit, csak elbeszéltek egymás mellett..
2010. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
az udvarias visszautasítás jobban fáj mint a parasztos
2010. nov. 21. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!