Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri egy nővel paraszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy nővel paraszt módon viselkedni, ha lekoptat és csak barátként akar kezelni?

Figyelt kérdés
mármint az olyanokkal akik azt mondják, ne nekem udvarolj, próbálj meg barátnőt szerezni ami igen fájdalmas hogy ezt pont nő mondja
2010. nov. 21. 11:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem lenne nehéz, csak túlbonyolítod... mert valakinek nem kellesz, az nem azt jelenti, hogy másnak nem fogsz.. majd ha nem számitasz rá, akkor fog jönni valaki, akinek te is kellesz..
2010. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

már regiztem és vagy nem válaszoltak az üzenetemre aki meg válaszolt az csak annyit tett hozzá "bocs de nem téged kereslek".


Úgy látom ez lehetetlen feladat számomra, akkor inkább tényleg váltok nyers stílusra minden nővel szemben. Ha már látom, hogy semmi esélyem akkor teljesen mindegy hogy beszélek egy nővel. És eddig adtam magamra, nem voltam büdös, mindig ügyeltem hogyan öltözködöm. Viszont az nem, hogy meg is tudom védeni a lányt, ha bajban van.

2010. nov. 21. 12:38
 23/38 A kérdező kommentje:

"majd ha nem számitasz rá, akkor fog jönni valaki, akinek te is kellesz"


Magyarul akkor, ha majd piros hó esik? Ezt mindenki mondta nekem de már kezdem unni hogy majd, legközelebb máskor stb...

2010. nov. 21. 12:42
 24/38 anonim ***** válasza:
Hiába próbálunk téged meggyőzni, ha nem hagyod magad... akkor emészd magad.. de jobban tennéd, ha pl mással foglalkoznál, lekötnéd magad tanulással vagy bármivel ami érdekel, nem hülyeségeekn agyalnál.. hány éves vagy?
2010. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
28\F
2010. nov. 21. 13:23
 26/38 A kérdező kommentje:

Már várom a kommenteket, hogy ennyi idős és ilyen b@lf@sz.

Rajta!

2010. nov. 21. 13:24
 27/38 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy elég jóképű...

Ebben az esetben, ne a tip-top csajoknak üzengess...

Keress a saját kasztodhoz illő lányt...

2010. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Nem is azoknál próbálkoztam, mert nem érdekel a külső, inkább a belső, de azért olyan ne legyen akitől "hányok".


Aki azt írja érjem be azzal, akkor nincs tovább.

2010. nov. 21. 13:43
 29/38 anonim ***** válasza:

Komolyan ilyen szöveggel koptatnak le? "próbálj meg barátnőt szerezni"... Ez elég gáz.

Ne legyél bunkó, azzal nem jutsz előbbre egy értelmes nőnél, és feltételezem olyat szeretnél. :) Biztosan talált már téged is valaki helyesnek, te is tetszel valakinek. Tudom mondani könnyű, de kitartás :)

2010. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
:'(
2010. nov. 21. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!