Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri egy nővel paraszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy nővel paraszt módon viselkedni, ha lekoptat és csak barátként akar kezelni?

Figyelt kérdés
mármint az olyanokkal akik azt mondják, ne nekem udvarolj, próbálj meg barátnőt szerezni ami igen fájdalmas hogy ezt pont nő mondja
2010. nov. 21. 11:03
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

és úgy gondolom fölösleges udvariaskodnom, hogy előreengedem meg kinyitom az ajtót stb...


És látom tényleg zéró eredményt érek el a jófiú stílussal.

2010. nov. 21. 11:46
 12/38 anonim ***** válasza:

De ne legyél már ilyen, egy nő miatt... most te tudod hogy ő hogy gondolja? Konkrétan megbeszéltétek vagy mi van?

Istenem... attól, hogy van pár bunkó lány a többi még nem biztos, hogy az..

2010. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Úristen...ha már ilyen a hozzáállásod mit vársz, hogy a lány majd a karjaidba veti magát?!
2010. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Azért ne legyek olyan, hogy ne érjek el semmit? Mert az okos nőknek is a keményebbek jönnek be. Már írtam, hogy a jófiú senkinek sem kell, legfeljebb csak az öregasszonyoknak a nyugdíjas otthonban.
2010. nov. 21. 11:57
 15/38 anonim ***** válasza:
De amugy te nem is tanácsot akarsz, hanem azt bizonygatod amit te állitasz, nem veszed észre? Már jól felidegesitettél..:D Na idefigyelj, normálisan megbeszélted a lánnyal, h mit szeretnél? Honnan tudod, hogy ő nem e azért küldött el téged, mert azt hiszi csak szórakoznál? hm? Belelátsz a fejébe? Nem hiszem... akkor meg beszélj vele normálisan... ha meg megint igy elküld, keress mást.. jön majd egy normális lány hidd el.. nem kell általánositani. És a lányok sokkal jobban szeretik a jófiúkat, mint a rosszakat...
2010. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Én nem így vettem észre, de biztos úgy van ahogy leírod. Ne haragudj hogy felidegesítettelek, de valahogy az életben ennek a pozitív oldalát soha nem láttam. De ha eddig tapasztaltam volna amit írtál, biztos nem tettem volna fel ezt a kérdést.
2010. nov. 21. 12:05
 17/38 anonim ***** válasza:
Én csak segíteni próbálok...
2010. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
De miért ilyen k0rv@ nehéz?
2010. nov. 21. 12:08
 19/38 anonim válasza:
Persze,ha még jól hátba is rúgod,akkor fel fog nézni rád...:-)
2010. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Igaza volt a lánynak...

Keress magadnak barátnőt, mert a g*ci elborította az agyadat...És kezdesz begolyózni...

Menj oda az utcán az első lányhoz és kérdezd meg tőle, hogy "kell a f@szom?"...Ez a rossz-fiús beszólás tuti eredményes lesz...;)

Az interneten van egy csomó társkereső...Mi lenne, ha regisztrálnál?! Ott csak találnál magadnak valakit...

Legyél ápolt, írj szépeket és ne legyél leszakadt farzseb...Így sokkal nagyobb eséllyel indulhatsz a párválasztásban...

2010. nov. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!