Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én nem csak a barátja szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem csak a barátja szeretnék lenni, de Ő?

Figyelt kérdés

Ezt a fiút egy baráti összejövetelen ismertem meg. Nem vagyunk egy társaságban, akkor is csak véletlenül találkoztunk, de kb 2 órát beszélgettünk akkor. Azután felvett msn-re is, de inkább levelezünk (jelenleg nekem nincs msn-em...) De azóta életben nem találkoztunk (ez volt kb 1 hónapja)

Én nagyon szeretnék nem csak a barátja lenne, de ő csak barátilag írogat nekem :( Lehetséges hogy félénkebb? Vagy nem érdeklem úgy, mint engem ő?


Szóval szeretnék tanácsokat kérni, hogy mit csináljak? Nem akarok erőszakos lenni (főleg ha félénkebb természet) de szeretnék valahogy közeledni hozzá!


18/L


2010. nov. 16. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

"Én nagyon szeretnék nem csak a barátja lenne, de ő csak barátilag írogat nekem :( Lehetséges hogy félénkebb? Vagy nem érdeklem úgy, mint engem ő?"


Az msn meg a levelezés egy nagy NULLA, ha akarsz valamire jutni vele, találkozz vele a valóságban.


"Szóval szeretnék tanácsokat kérni, hogy mit csináljak?"


Javasolj neki valamilyen közös időtöltést. Bármit. Ha erre sem reagál, akkor nincs esélyed nála. De valahogyan el kellene kezdeni, nem lehet levelezgetni a végtelenségig (mint említettem, a levelezés értéke pontosan nulla).

2010. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!