Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nagyon tetszik egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyon tetszik egy srác és nap mind nap találkozunk már bele vok zúgva. Hogy tudnék közelebb kerülni hozzá vagy is ugy értem hogy jó barátja lenni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Kínozni akarod magad? Ha bele vagy zúgva, akkor ne a barátja legyél, hanem mozdulj rá! Lehet, hogy kicsit "izé", ha egy lány kezdeményez, de egyáltalán nem rendkívüli. Viszont ha csak a barátja leszel, akkor elég pocsék lesz nézni mondjuk, ahogy összejön valakivel. Ha visszaolvasol, találsz pár olyan kérdést, hogy hogy kezdeményezzen lány. Lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33243..

-G-

2008. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a segitségedet csak már másnál probákoztam rá nyomulni és nem sikerült!
2008. máj. 25. 11:05
 3/5 A kérdező kommentje:
meg az is a baj hogy van barátnője és a srác 14 éves én meg 13 de amikor a barátaival ban akkor nem köszön szégyel vagy mi?
2008. máj. 25. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor se javaslom, hogy a barátja akarj lenni. Van esélye annak, hogy a barátságból szerelem legyen, de elsődlegesen nem ez a jellemző, sokkal inkább az, hogy a barátjának fog tekinteni, még ha szakít is a jelenlegi barátnőjével.

Javasolt:

-Megpróbálni kiszeretni belőle, hiszen foglalt.

Nem javasolt, de megpróbálható:

-Ha ez semmiképpen nem megy, megpróbálni viszonylag hamar értesülni arról, hogy szakítottak-e és akkor kihasználni az alkalmat

Semmiképp:

-Ne kavarj be a jelenlegi kapcsolatába. Ha szakítanak is, és össze is jöttök, egy idő után úgyis megtudná.

-G-

2008. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője és a haverjai előtt nem foglalkozik veled, akkor esélytelen a dolog! Nézz más után.
2010. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!