Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18éves vagyok,3hónapja járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves vagyok,3hónapja járok egy lánnyal. Még előttem nem volt barátja. Eddig kétszer csókolóztunk, de annyira zavarban szokott lenni hogy rám se néz általánosságban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

látom rajta.adtam neki időt a csókra 3hónap elég szerintem, de még mindig " nem szokott hozzá " és finom trükkökkel próbáltam rávenni de nem megy, csak ha mondom neki h meg szeretném csókolni kül nem veszi a lapot.és ő is szivesebben csinálja.viszont én elkezdenék nyúlkálni is óvatosan, szerintetek hogy kezdjem?vagy várjak?heti 1 tali van 35km távolság


segítsetek légyszi köszi


2010. aug. 26. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
türelem rózsát terem:)))
2010. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt nem értem. úgy jöttetek össze h nem csókkal? análkül ez nem kapcsolat max jóbarátság, én nem szórakoznék..
2010. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Finoman kell bánni az ilyen lányokkal azt tudod is gondolom:P és hát próbáld elérni hogy úgy bizzon benned hogy bátrabb legyen úgy érten ne gondoljon butaságokat ha olyat gondol mert lehet hogy fél hogy majd csak kihasználod vagy el veszit vagy ilyesmi de lehet hogy hülyeséget beszélek:D
2010. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

talán azért van, mert még csak 10szer találkoztatok kb...

az télleg kevés 35 km az nem táv

2010. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, hacsak nem vagy pedofil, és a csaj van úgy 16... meglepő... Az jó, hogy nem egy odvas rib@nc, de azért ez egy kicsit lassú tempó, és magát hagyja ki a jóból. Ez így tényleg csak valami pajtásszerelem, a nyúlkálást meg úgy egy évig még hanyagold gondolatban is szerintem...
2010. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!