Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak úgy általánosságban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy általánosságban: milyen a szerelem?

Figyelt kérdés
Tudom, h fura a kérdés, de mivel még nem voltam szerelmes, ezért érdekel, milyen érzés. Milyen érzés, hogy van valaki, aki viszontszeret és akire mindig lehet számítani? És akinek te vagy az egyetlen?
2011. szept. 26. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amikor folyton Ő jár az eszedben és ha nincs veled hiányzik. Amikor félted mindentől és kalapál a szíved ha a közeledben van. Valahogy így tudnám leírni az érzést. :)
2011. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én se voltam még:D Pedig 20felett vagyok.
2011. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amikor gyakran gondolsz rá, a gondolataid körülötte forognak.

Amikor találkozás gondolatától is már izgalomba jössz.

Amikor odabújsz hozzá érzed, jó helyen vagy...


Nem lehet leírni szavakkal. Ez olyan mint elmagyarázni, hogy milyen a puding annak ,aki nem is evett még soha pudingot.

2011. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 MolotovPunk ***** válasza:

Nagyon jó dolog,ha viszonozva van.

Csalódások,vagy szakítások után kiábrándító másnapossághoz (hasonló) dolog.


Ki lehet heverni mondjuk.

2011. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha viszonozva van, akkor fantasztikus érzés. Az előttem válaszolók már leírták a jellemző "tüneteket". :) Ha nem viszonozzák, hát abban remélem nem lesz részed...
2011. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Pudingot meg már ettem, finom, ha a szerelem is olyan, nagy baj nem lehet. :D


Szóval értem én, h nem lehet elmagyarázni, csak az érdekel, h ha szerelmes az ember, akkor az kihat-e az életére. Tehát akkor boldogan él akkor is, ha nincs vele a szerelme? És több kedve van mondjuk a tanuláshoz/munkához? Kiegyensúlyozottabb? Vagy hogy? Mik a tünetei? :)))

2011. szept. 26. 17:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, kihat a mindennapokra is. Ha szeretsz, és szeretnek, az NAGY erőt tud adni, úgy érzed képes vagy bármire, nincs lehetetlen, motiváltabb, lelkesebb vagy. Persze ha épp nincs melletted akkor érzed, hogy nagyon hiányzik, de tudod hogy látni fogod hamarosan, és ami fontosabb, tudod hogy viszont szeret. Ellenben ha nem viszonozzák akkor negatív hatással lehet rád, nálam volt olyan is sokáig hogy reggelente már felkelni sem volt kedvem, meg úgy általában semmihez sem volt kedvem.

Persze egyénenként változó lehet, hogy mennyire befolyásolja a mindennapokat, a közérzetet.

2011. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Solarian ***** válasza:
54%
Fekete, neonzöld csíkokkal.
2011. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Érdekes érzés lehet. Jó lenne már megtapasztalni és átérezni, hogy milyen:) 22F
2011. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 11évesboy válasza:
Én félős típus vok nemrég lettem szerelmes de nemtom hogy a lány hogy érez, tetszik nekem néha próbálok úgymond "vicces" lenni a közelében, de gondolom úgy az igazi ha biztosra tudom hogy viszont érez. Amúgy kerestem kerestem és már fel is adtam a reményt hogy lesz és lett.
2011. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!