Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha 15 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 15 évesen még nem volt komoly kapcsolatod és nem csókolóztál csak egy szájra puszi volt a legkomolyabb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok de még csak szájra puszi se volt, semmi nem volt csajjal.

Odáig jutottam hogy beszéltem lánnyal XD

2010. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Velem semmi semm történt ezek közül.14/f
2010. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem
2010. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sanyeszd válasza:

szerintem nem. én 20 éves vagyok és még mindig sajnos nem volt barátnőm. mondjuk én kisebb koromban(utoljára 11 évesen) már smároltam.

eljön majd az ideje ne aggódj

2010. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz! Amúgy meg 15 évesen még senkinek sincs komoly kapcsolata. A leghosszabb szerelmek kb olyan 3 hétig tartanak, és igazából ezek még nem is szerelmek. A 15 évesek még nagyon a külső alapján választanak párt maguknak, és nem az érzelmek alapján... A 15 éves fiúk (persze tisztelet a kivételnek) csak villogni akarnak egy lánnyal, és ahogy felbukkan egy úgymond jobb csaj, egyből cserélnek... A 15 éves lányoknál (persze tisztelet a kivételnek) is így van. Ők is csak villognak, hogy húúú milyen jó pasijuk van, és ahogy felbukkan egy úgymond jobb csávó, egyből váltanak.

Igazán érzelmileg csak 18 éves kortól választanak párt az emberek:-)

2011. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!