Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha 15 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 15 évesen még nem volt komoly kapcsolatod és nem csókolóztál csak egy szájra puszi volt a legkomolyabb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gáz hülye kérdéseket feltenni?
2010. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éves koromig nem volt semmi ilyesmi az életemben , mégis élek és virulok , és boldog vagyok :)

24/f

2010. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az gaz ha van olyan aki 20 evesen szuz?

Amit erre a kerdesre valaszolnal, na az a valasz a nyero a Tiedre is...

2010. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gáz. Már három váláson és négy gyereken túl kellene lenned.
2010. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A Mai megkeseredett és szerencsétlen világban már lassan gáz lesz. De ha nem akarsz beállni a sorba akkor INKÁBB legyél erre büszke és tartogasd a megfelelőre a megfelelő időben... Ami nem feltétlen az elkövetkezendő egy-két évbe jöjjön el...
2010. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól függ.:

Ha azért nem volt csajod/pasid, mert találtál fontosabb dolgot az életben(ami bőven akad), akkor egyáltalán nem gáz, sőt dícséretes, ellenben ha próbálkozol aktívan, de mindig koppansz mondjuk a stílusod miatt, na az már kellemetlenebb.

2010. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2010. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem. Nem maradtál le semmiről, csak a korosztályod ezt felfújja.

Na meg persze akad olyan, aki ezzel szivat. Nekem is volt ilyen. Le kell sz*rni, illetve hazudj te is (mert azért a 5 tiniből 3 tuti hazudik a nagy hódításokról).


Ne parázz. Ráérsz évekkel később ezen rágódni. Másfelől - akár szex, akár komoly - kapcsolat kizárólagosan a te magánügyed!

2010. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
általában az ilyenek vagy rondák vagy túl gyerek kinézetük van:P am nem gáz én 16 vagyok és sajnos még nem volt semmi de készülök rá! 16/F
2010. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!