Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az életem egy vicc . Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem egy vicc . Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Az én történetem ott kezdődik , hogy gyerekkoromban már észrevettem , hogy nagyon nehezen tudok közeledni a lányokhoz , ezért nem is nagyon próbálkoztam , gondoltam , hogy ráérek még lesz rá lehetőségem . Most 19 éves vagyok és még mindig szűz , a középiskolában lehetett volna lehetőségem odamenni a lányokhoz de mindig felmorajlik ilyenkor bennem a kérdés, hogy miért pont én kellenék neki ? Akárkit megkaphat minden lány ujjára jut legalább 10 Jó pasi . Ilyenkor általában le is beszélem magamat arról , hogy odamenjek , nem akarok magamból hülyét csinálni mert szinte biztos , hogy kiröhögnének ha odamennék vagy leoltanának mert hát ugye én egy átlagos srác vagyok és ugyebár nem vagyok se gazdag se befolyásos ember fia , szóval semmi olyan nincs bennem ami a mai lányokat megfogná ( mert legyünk őszinték a mai világban ezekre az emberekre van szükség nem a magamfajtákra ) Mostanra elértem azt a fázist az életemben , hogy már nem érdekel elkezdtem sportolni meg ilyesmi , hogy legalább annyit elmondhassak majd magamnak a halálos ágyamon , hogy valamit tettem életemben . Most már a lányokat meg se nézem a buszon, sehol se ahová megyek ha a Tv-ben lányokat látok akkor átkapcsolom a Tv -t . Meg ugye az is a problémám , hogy már a gondolattól is rosszul vagyok , hogy oda kéne mennem egy lányhoz és ismerkedni kéne vele . Az meg a másik , hogy prostihoz se merek elmenni mert annyira dobog a szívem annyira felgyorsul a szívverésem , hogy félek , hogy nem fogom kibírni és ott maradok , annyit meg nem ér az egész . Most már csak annyit akarok , hogy leélem a maradék életemet és szépen meghalok . Ha Isten megkérdezné , hogy újjá akarok -e születni a Földre akkor rögtön rávágom a választ , hogy NEM ...Ennyi elég volt nekem .
2010. nov. 14. 14:22
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen még nem késtél le semmiről. Ne várd meg a 30-40 éves kort, amikor egy megkeseredett alkoholista csöves leszel és azon fog bánkódni életed végéig, hogy miért voltál ekkora balf.sz, mikor előtted volt az élet. 1000x szarabb megbánni valamit amit nem tettél meg, mint valamit, amit megtettél.


A legnagyobb hibád, hogy túl komolyan veszed az életet. Ez csak egy utazás, úgyis meghalsz, miért ne csinálhatnál azt amit akarsz? Ha pofánvág egy csaj belehalsz? Félsz a testi/lelki fájdalomtól? Punci vagy? Ha elküld egy csaj akkor mi van? Megrázod magad és mész a következőhöz.

Hadd ne írjak le millió közhelyt, kicsit próbáld megváltoztatni a hozzáállásodat az élethez, ne érdekeljen mások véleménye, legyél önmagad. Még semmi sem késő, de ha így maradsz, iszonyatosan meg fogod bánni.

A helyedben elmennék egy jó pszichológushoz, szerintem segítene megváltoztatni az életfelfogásodat.


Csak azért írok neked, mert én is túl sokat foglalkoztam mások véleményével és 20 éves korom körül jöttem rá, hogy milyen butaság volt, most pedig megérek teperni, hogy behozzam az elvesztegetett éveket. Talán még nem késő.


A szolgáltatónéni meglátogatása pedig remek ötlet, rajtam sokat segített ;) De ezt a dolgot sem kell túlmisztifikálni és ne ragadj le náluk, mert akkor az életben nem lesz normális kapcsolatod.

2010. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem ha nem más, az ad még max önbizalmat, hogy még nem folyamodtam k*rvázásra, mert ha egyszer összejön egy olyannal, aki mellett boldogan ébredhetek másnap, akkor k*rvára fogok örülni, hogy vele volt az első, és nem egy 8k-s leperkált bérfuc.k néni.
2010. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
De ahány ház, annyi szokás...
2010. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok rá büszke, de nem bántam meg. Átlendített ezen a szüzesség mizérián. Utána 3 hétig 10 centivel a föld felett jártam és a beszariságom is nagymértékben leredukálódott.

Szerintem, ha az ember elmúlik 20 éves, nem érdemes várni a csodát, lépni kell. Minden tiszteletem azoké, akik képesek várni, erős jellemre vall. Én gyenge voltam. A csodákban sem hiszek már.

Ja és nem egy 8k-s lepukkadt néni volt, hanem egy angyal, akit sose fogok elfelejteni.

2010. nov. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

ne félj a csajoktól vagy, hogy kinevetnek a suliban!

Nézd két véglet van

pl:


1.


-szia! Járunk?

-Igen


2.


-szia! Járunk?

-nem!

-Én se akartam csak megsajnáltalak!


Kilehet jönni viccesen is egy elutasításból XD Bár ez a bunkóbbik változat volt :P De legalább nem ég a fejed!

2010. nov. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem eléggé túlreagálod ezt az egészet...

19 évesen ott van elötted az egész élet...miért élnéd le boldogtalanul?Legyél egy kicsit közvetlenebb,beszélgess és talélkozz több emberrel(legyen az fiú vagy lány)és ne írtózz ennyire a lányoktól!Így már csak azok szooktak beszéli akik annyiszor csalódtak,megcsalták,eelhagyták őket hogy már teljesen összetörtek és elment a kedvük mindentől.Te pedig itt vagy 19 évesen és ez a legnagyobb bajod...ne sanáltasd magad és ne áltasd magad ilyenekkel mert nem lesz jobb...ismerkedj,beszélgess élj társasági életet!!Esetleg ha félsz odamenni,kezd először interneten az ismerkedést.De szedd össze magad!!:)

2010. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
én is így voltam de ne félj csak az a gond hogy félsz. nekem pl cumi van mert beszélnék egy csajjal ha látnám úgyhogy majd ráveszed magad te is
2010. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

Igen rátapintottál a lényegre , félek és megpróbáltam tenni ellene de nem tudtam ,ezt nem lehet megszokni...

Amúgy vannak akik azt mondják , hogyha mindenkinek van egy ideje mikor ráveszi magát ezekre a tevékenységekre , ez kb olyan mint aki azt mondja , hogy ha akartad volna akkor már lehetett volna pl ( barátnő ) de ez mindenre igaz ...Köszönöm a kommenteket...

2010. nov. 15. 19:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!