Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az életem egy vicc . Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem egy vicc . Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Az én történetem ott kezdődik , hogy gyerekkoromban már észrevettem , hogy nagyon nehezen tudok közeledni a lányokhoz , ezért nem is nagyon próbálkoztam , gondoltam , hogy ráérek még lesz rá lehetőségem . Most 19 éves vagyok és még mindig szűz , a középiskolában lehetett volna lehetőségem odamenni a lányokhoz de mindig felmorajlik ilyenkor bennem a kérdés, hogy miért pont én kellenék neki ? Akárkit megkaphat minden lány ujjára jut legalább 10 Jó pasi . Ilyenkor általában le is beszélem magamat arról , hogy odamenjek , nem akarok magamból hülyét csinálni mert szinte biztos , hogy kiröhögnének ha odamennék vagy leoltanának mert hát ugye én egy átlagos srác vagyok és ugyebár nem vagyok se gazdag se befolyásos ember fia , szóval semmi olyan nincs bennem ami a mai lányokat megfogná ( mert legyünk őszinték a mai világban ezekre az emberekre van szükség nem a magamfajtákra ) Mostanra elértem azt a fázist az életemben , hogy már nem érdekel elkezdtem sportolni meg ilyesmi , hogy legalább annyit elmondhassak majd magamnak a halálos ágyamon , hogy valamit tettem életemben . Most már a lányokat meg se nézem a buszon, sehol se ahová megyek ha a Tv-ben lányokat látok akkor átkapcsolom a Tv -t . Meg ugye az is a problémám , hogy már a gondolattól is rosszul vagyok , hogy oda kéne mennem egy lányhoz és ismerkedni kéne vele . Az meg a másik , hogy prostihoz se merek elmenni mert annyira dobog a szívem annyira felgyorsul a szívverésem , hogy félek , hogy nem fogom kibírni és ott maradok , annyit meg nem ér az egész . Most már csak annyit akarok , hogy leélem a maradék életemet és szépen meghalok . Ha Isten megkérdezné , hogy újjá akarok -e születni a Földre akkor rögtön rávágom a választ , hogy NEM ...Ennyi elég volt nekem .
2010. nov. 14. 14:22
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Hát miért mész ha nem szórakozni? LOL

Nem hiszem el, hogy ennyire érdekel mások véleménye.

Ictenem mááárrr!

2010. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Pedig istenem de normális gyerek voltam kedves voltam nem bántottam senkit és ezt érdemlem , ???

Nem akartam nagy célokat az életemben csak egy normális családot gyerekeket egy normális feleséget de hát nekem nem ez volt megírva ...

Csak tudnám , hol rontottam el .

Legfőképpen meg az idegesít , hogy nem egyszer nem kétszer láttam olyanokat , hogy egy kib..szott ronda pasi volt egy tök szép lánnyal és ilyenkor kicsit elgondolkozok a dolgokon , hogy ez , hogy lehet ??? Ja középsuliban volt egy oszt társam kiba...szott bunkó volt de a szó szoros értelmében mindenkit nagyon kegyetlenül leoltott fiúkat lányokat egyaránt , és b-meg minden csaj őt Istenítette a suliba , pedig szépnek egyáltalán nem mondható...

2010. nov. 14. 15:24
 33/48 anonim ***** válasza:

Hova akarsz még gyereket meg feleséget?

Ugy beszélsz mintha 70éves lennél. és nem jött össze az élet :S

2010. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
hát így tényleg nem is lesz senkid. ezek amiket itt leírtál, hogy az átlag embereknek ki kéne halniuk, hogy több hely jusson az elitnek.. és ha az utcán odamész egy lányhoz? akkor majd megkeresi az osztálytársaidat és elmondja nekik hogy te odamentél hozzá, hogy kiröhögjenek? kötve hiszem.. chill kicsit szerintem.. miért vagy rosszul, ha oda kell menni hozzá? ne fordulj be ennyire..
2010. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

"Legfőképpen meg az idegesít , hogy nem egyszer nem kétszer láttam olyanokat , hogy egy kib..szott ronda pasi volt egy tök szép lánnyal és ilyenkor kicsit elgondolkozok a dolgokon , hogy ez , hogy lehet ??? "-

- MOndjuk úgy, hogy az a kib@szott ronda csávó összeszedte magát és nem siránkozott, hogy ő milyen ronda hogy semmi esélye, és látod SIkerült neki!

Neked is lenne esély sok mindenre, csak nem látod meg magadban a reményt, csak a hülye negatív gondolataiddal elásod magadat, és nem engeded, hogy érvényesülj! Pedig én tudom, hogy nem vagy egy senki . Senki sem az valójában, csak az emberek hajlamosak arra, hogy ezt érezzék magukkal kapcsolatba! Pedig mindenki VALAKI! Egy egyén. Csak találd meg magadban azt, amit észre kell, hogy vedd!

2010. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
szedd össze magad! 19 éves vagy, előtted az élet.. teljesen belepörgetted már magadat ebbe, hogy te egy senki vagy. érezd jól magad, menj el korizni, mozi, hívj másokat is.
2010. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Többet kellene eljárnod otthonról.
2010. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagy még bőven ráérsz családalapítással, s nem is kellene foglalkozni azzal, hogy 19 évesen meg szűz vagy. És az vagy? Akkor meg mi van. Ha a barátaid kinevetnek emiatt, akkor nem a barátaid. Ha a leendő barátnőd kinevet(ne) emiatt, akkor ő nem is érzett irántad semmi komolyabbat...


Egyébként meg saját magadnak generálod a problémákat. Alacsony önbizalommal rendelkezel, de azért még ráteszel egy lapáttal, hogy sajnáltatod magad. Hidd el van más, aki sokkal rosszabb helyzetben van, mint te...

2010. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

fel a fejjel, változz meg..


mindig van rosszabb haver..

2010. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
én is így voltam de próbálj meg ne belegondolni a rosszba csak a jóba mi bajod lehetne
2010. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!