Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az életem egy vicc . Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem egy vicc . Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Az én történetem ott kezdődik , hogy gyerekkoromban már észrevettem , hogy nagyon nehezen tudok közeledni a lányokhoz , ezért nem is nagyon próbálkoztam , gondoltam , hogy ráérek még lesz rá lehetőségem . Most 19 éves vagyok és még mindig szűz , a középiskolában lehetett volna lehetőségem odamenni a lányokhoz de mindig felmorajlik ilyenkor bennem a kérdés, hogy miért pont én kellenék neki ? Akárkit megkaphat minden lány ujjára jut legalább 10 Jó pasi . Ilyenkor általában le is beszélem magamat arról , hogy odamenjek , nem akarok magamból hülyét csinálni mert szinte biztos , hogy kiröhögnének ha odamennék vagy leoltanának mert hát ugye én egy átlagos srác vagyok és ugyebár nem vagyok se gazdag se befolyásos ember fia , szóval semmi olyan nincs bennem ami a mai lányokat megfogná ( mert legyünk őszinték a mai világban ezekre az emberekre van szükség nem a magamfajtákra ) Mostanra elértem azt a fázist az életemben , hogy már nem érdekel elkezdtem sportolni meg ilyesmi , hogy legalább annyit elmondhassak majd magamnak a halálos ágyamon , hogy valamit tettem életemben . Most már a lányokat meg se nézem a buszon, sehol se ahová megyek ha a Tv-ben lányokat látok akkor átkapcsolom a Tv -t . Meg ugye az is a problémám , hogy már a gondolattól is rosszul vagyok , hogy oda kéne mennem egy lányhoz és ismerkedni kéne vele . Az meg a másik , hogy prostihoz se merek elmenni mert annyira dobog a szívem annyira felgyorsul a szívverésem , hogy félek , hogy nem fogom kibírni és ott maradok , annyit meg nem ér az egész . Most már csak annyit akarok , hogy leélem a maradék életemet és szépen meghalok . Ha Isten megkérdezné , hogy újjá akarok -e születni a Földre akkor rögtön rávágom a választ , hogy NEM ...Ennyi elég volt nekem .
2010. nov. 14. 14:22
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat.
2010. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Ha egy topmodell kinézetű lány vagy egy átlagos kinézetű lány között lehetne válsztani melyiket választanád? Gondolom az elsőt.

Ne álszenteskedjünk.


A másik az, hogy milyen lányokat fűzögetnek a gazdag, milliomos pasik? Biztos nem azokat akik átlagosan néznek ki, vagy hétköznapiak. Gondolom sok olyan nő közül válogatnak, akik valóban szépek, csinosak...És nem a hétköznapi rétegből fognak válogatni.


Én tudod mit sajnálok? Hogy ilyen lett ez a mai világ. Hogy annyi férfi és nő van, akik pont emiatt nem kezdenek bele egy kapcsolatba. Mert nulla önbizalmuk van, senkiknek érzik magukat, azt hiszik, hogy ha nem olyanok, mint akik a médiában szerepelnek akkor semmit sem érnek! Pontosan elérték a nagyhatalmak azt amit akartak, hogy az emberek depressziósak legyenek, hogy ne érezzék magukat értékesnek. Mert valljuk be, nap mint nap mindig csak a tökéletességel" találkozunk tv, újságok, stb...

Néha azt kívánom bár inkább 20-40 évvel ezelőtt éltem volna. Akkor még ilyeneken nem filóztak az emberek.


A másik meg az, hogy annyi átlagos párt látok...pl van úgy , hogy átlagos férfi szép csinos nővel, vagy egy jóállású férfi átlagos, vagy csúnyácskább nővel...

Nem az a lényeg, hogy gazdag vagy-e, vagy milyen kocsid van... A kisugárzás a fontos. Az önbizalmad. A személyiséged. De mindegy feleslegesen irogatom ezeket le, úgy sem értetek a szóból.

Nem tudom miért hiszed azt, hogy te egy senki vagy.

2010. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Amúgy meg aki le akar oltani az nyugodtan megteheti , mert szoktam olvasgatni ezeket a fórumokat amiken jól leoltjátok az embereket és nagyon jókat nevetek rajta , szinte élvezettel tölt el , hogy leoltjátok a magamfajtákat...
2010. nov. 14. 14:53
 14/48 anonim ***** válasza:

pfff jajmár!


A nem átlagos lányok mennek legjobban a pénzre!

Az meg hülyeség, hogy ha átlagos és gazdag között kellene választani mindenki a gazdagot választaná!

Nekem átlagos barátom volt és volt, hogy gazdag pasi próbálkozott nálam.

Elküldtem a pcsába pedig már nem volt barátom.

És én nem se vagyok gazdag teszem hozzá.

2010. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
-nem
2010. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Kocsi, pénz befolyásosság egyenlő önbizalom mire legyen önbizalmam ha egy senki vagyok ???
2010. nov. 14. 14:58
 17/48 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak ráadásul én még csúnya is vagyok.
2010. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
89%

14:50-esnek totál igaza van!!!!


Amúgy leginkább a fiatalok azok akik a pénzre meg a szépségre mennek.

Mert az én sulimban is az a divat sajnos ha nem vagy elég szép meg nem a márkás cuccokban nyomulsz akkor egy senki vagy. De hát igazából az a senki aki ezeket a véleményeket még komolyan is veszi. És még senkinek is érzi magát mert azt éreztetik. Én marhára lesza.tam mit gondolnak rólam.

Egyébként meg ne félj a lányoktól.

Mindenkit érnek csalódástól, de én is nevetettem már ki magam.

Istenem tuléltem! És inkább beprobálkozok annál aki bejön, mint elbujok a sarokban. Mert ha nem probálom akkor azon rágódom egész életemben mi lett volna ha...


20/L

2010. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

önbizalom nem egyenlő a kocsival meg nem tudom még mit írtál!

Nyugi,relax,ismerkedj és ha találsz társat, jobb kedved lesz,és simán meglesz a kocsi is!Mert lesz kedved küzdeni és ja sok milliomos kb.10 év munkaviszony után lett az,még fiatal vagy!na nyugi van :) bármit elérhetsz,ha hiszel benne

2010. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb ember átlagos, és mégis mindenki megtalálja a párját, különben kihalt volna az emberiség

csak egy példa: apád gazdag, anyád meg topmodell kinézetü?

valszeg nem, mert akkor nem itt siránkoznál

2010. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!