Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az életem egy vicc . Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem egy vicc . Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Az én történetem ott kezdődik , hogy gyerekkoromban már észrevettem , hogy nagyon nehezen tudok közeledni a lányokhoz , ezért nem is nagyon próbálkoztam , gondoltam , hogy ráérek még lesz rá lehetőségem . Most 19 éves vagyok és még mindig szűz , a középiskolában lehetett volna lehetőségem odamenni a lányokhoz de mindig felmorajlik ilyenkor bennem a kérdés, hogy miért pont én kellenék neki ? Akárkit megkaphat minden lány ujjára jut legalább 10 Jó pasi . Ilyenkor általában le is beszélem magamat arról , hogy odamenjek , nem akarok magamból hülyét csinálni mert szinte biztos , hogy kiröhögnének ha odamennék vagy leoltanának mert hát ugye én egy átlagos srác vagyok és ugyebár nem vagyok se gazdag se befolyásos ember fia , szóval semmi olyan nincs bennem ami a mai lányokat megfogná ( mert legyünk őszinték a mai világban ezekre az emberekre van szükség nem a magamfajtákra ) Mostanra elértem azt a fázist az életemben , hogy már nem érdekel elkezdtem sportolni meg ilyesmi , hogy legalább annyit elmondhassak majd magamnak a halálos ágyamon , hogy valamit tettem életemben . Most már a lányokat meg se nézem a buszon, sehol se ahová megyek ha a Tv-ben lányokat látok akkor átkapcsolom a Tv -t . Meg ugye az is a problémám , hogy már a gondolattól is rosszul vagyok , hogy oda kéne mennem egy lányhoz és ismerkedni kéne vele . Az meg a másik , hogy prostihoz se merek elmenni mert annyira dobog a szívem annyira felgyorsul a szívverésem , hogy félek , hogy nem fogom kibírni és ott maradok , annyit meg nem ér az egész . Most már csak annyit akarok , hogy leélem a maradék életemet és szépen meghalok . Ha Isten megkérdezné , hogy újjá akarok -e születni a Földre akkor rögtön rávágom a választ , hogy NEM ...Ennyi elég volt nekem .
2010. nov. 14. 14:22
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Amúgy meg az is lehet , hogy nekünk átlagos embereknek ki kell halnunk ahhoz , hogy a tökéletese emberek újra benépesítsék a Földet és akkor legalább az akkori fiataloknak nem lenne ilyen problémája , ..Mindenki gazdag családból származna mindenki tökéletes lenne ... Most szelektálódik a Világ és én is azt sajnálom , hogy nem a régi világba születtem ...

A lányoknál azért nem próbálkozok mert akárhová mentem eddig mindenütt csak elviselnek az emberek , nem tudom , hogy miért nem vagyok egy feltűnő jelenség , a középsuliba mikor már majdnem ott voltam , hogy odamegyek valakihez mondták a többiek , hogy ha ki akarod röhögtetni magad akkor menj . Meg hát igen az egész suli jót szórakozott volna azon , hogy egy lány elküld engem a p......csába

2010. nov. 14. 15:06
 22/48 anonim ***** válasza:
15.06-kérdező,csak nem egy szőke topmodellt néztél ki?
2010. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Na és mi van, ha valaminek a következtében fordul a kocka, és az átlagos emberek kerülnek az élvonalra? A tökéletesek meg háttérbe szorulnak, vagy ők halnak ki?
2010. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Sztem nem lett volna ciki.

De am ha el is küldene ez csak 1hétig lenne hír.

Sztem sok fiatal probálkozik másnál suliban és esik pofára. Hát istenem akkor mivan? Nem csak te járnál így.

nem kell foglalkozni másokkal

ennyi!

2010. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom , hogy nem lételemem az , hogy egy topmodell csajom legyen ,,, De B...sza meg egy normális lány is elküldene , ebben biztos vagyok . Hülyét csinálni meg nem fogok magamból . F--szom elmegyek prostihoz aztán ha megdöglök akkor is megérte... Megkérem , hogy játtsza el , hogy szeret...XD
2010. nov. 14. 15:13
 26/48 anonim ***** válasza:

Én is elég önbizalomhiányos vagyok, de amikor ezeket olvasom, megnyugszom, hálisten ennyire elkeseredett remélhetőleg sose leszek. Nem volt még barátnőm, na és? Tudom, hogy lesz, azt is, hogy már lehetett volna, csak nem jött be, és már akkor sem az volt a célom, hogy legyen valaki, akire ezt rámondhatom, hanem akivel egy normális kapcsolatom lehet, meg tudok beszélni dolgokat és lelki támaszok vagyunk egymásnak.

Az a te bajod, hogy erről egyedül te tehetsz, senki se fog odamenni, és megváltani ilyen formában. A másik az, hogy igazad van, az iskolatársaid nemet mondanának, mert már ismernek téged, és van egy kép rólad. De nem belőlük áll a világ, végtelen számú lehetőség van még más embereket ismerni. Ott lesz a főiskola, munkahely (akár több is), főleg, hogy ott már komolyabban is gondolkodnak erről. De bármikor fogsz egy veled egykorú rokont/havert, elmész vele egy esti programra, minden alkalom új lehetőség.

Aki nem ismer téged, annak mindegy, hogy ezelőtt milyen voltál, azt látja, hogy most milyen vagy, és az alapján ítél meg.

Ha barátaid sincsenek, még az sem tragédia, mert azon is bármikor lehet változtatni. Ha pedig azér vagy elkeseredve, mert iskolán kívül nincs életed, akkor pedig kezdésnek kezdj önállósulni. Pl menj el moziba egy filmet megnézni, hívd el egy haverod kocsmázni stb

2010. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Egyet jegyezzetek meg amit mondok amíg lesz emberiség a Földön addig mi átlagos emberek mindig is senkik leszünk ez így volt , így van , és így is lesz ...
2010. nov. 14. 15:15
 28/48 anonim ***** válasza:

de beteg..

prostihoz elmennél? pffff

Nekem például nem kell gazdag meg hude helyes pali.

Na de ha prostihoz járna tuti nem kellene

2010. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Majd felnősz te is Benőke....
2010. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Ha nincs más , akkor kénytelen vagyok prostihoz menni nem ??? Hidd el nem szórakozásból megyek oda...Amúgy nem járok el sehová a 19 évem azzal telt , hogy reggel felkeltem , suli aztán hazamentem . És azért nem járok el mert mindenütt én lennék a nevettség tárgya , világéletemben azt éreztették velem , hogy én csak arra vagyok, hogy mindenki beoltson és mindez a középiskolában teljesedett ki...
2010. nov. 14. 15:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!