Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyon ronda (és csóró)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon ronda (és csóró) pasinak van esélye párt találni? 25/F

Figyelt kérdés
Soha nem dicsérték még élőben a külsőmet, soha nem tetszettem senkinek, soha nem szemezett velem senki. Ha neten ismerek meg egy lányt, az mindig csalódik az első találkozásnál. Ne gyertek az önbizalommal, mert mások szerint is ronda vok.
2010. nov. 13. 07:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Van.


De egyáltalán nem könnyű.

Ha pedig ezzel idegesíted magad, ezen eszed magad (főleg, ha valaki pont ezzel b*sztat), akkor szépen ez felerősödik benned, s lesz egy szép önbizalom hiányos negatív kisugárzásod.

2010. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Van. Valószínűleg egy öregebb, kövér, többgyerekes, elvált anyánál lehetnek esélyeid, legalábbis a csúnya haverjaimat ilyen dagadt nőkkel látom általában, mert a jó csajok nem állnak szóba alacsony vagy csúnya pasikkal.
2010. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Szép kilátások :'D
2010. nov. 13. 17:57
 24/28 anonim ***** válasza:

Te se jönnél össze neked nem tetsző nővel nem? Akkor hol a probléma?

Itt szidják a picit molettebb meg kövér nőket a pasik, aztán meg sírnak, hogy a csajoknak csak a külső jön be, brühűűűű, mintha ti is így válogatnátok, neeeem?

Képmutató bagázs. (aki ezt csinálja)

2010. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

13:16-es!


Szerintem itt senki nem szidta a kövér nőket, csak hát a legtöbb férfinek nem az öreg, többgyerekes, kövér csúnya nők az esetei, ezért vannak negatív fényben felemlítve ők.

Én nem szidom a kövér, csúnya nőket, csak közöltem a kérdezővel, hogy mivel a szép lányok válogatósak külsőre, ezért számítson arra, hogy csak a csúnyább nőknek fog kelleni, akiknek nem jut jobb pasi. Legalábbis én ezt tapasztaltam.

2010. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Amúgy én ezt helyénvalónak tartom, hogy a külső alapján is egymáshoz illő emberek kerüljenek egymáshoz. Én például elég sokat törődöm a külsőmmel, és a nők felé is vannak elvárásaim, és fontos nekem is, hogy a barátnőm szép, karcsú legyen. De ezért én is teszek, hogy vonzó férfi legyek, szóval szerintem helyénvaló az, hogy vonzó külsejű férfihoz vonzó külsejű nő illik, az igénytelenhez meg az igénytelen. Ez az élet rendje.
2010. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, és nem itt, de ezer más kérdésben, honlapon, fórumon megy a szidás, lenézés.
2010. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szépség relatív, de ez csak bizonyos határokon belül, de vannak olyan emberek, akik a legtöbb ember szerint csúnyák / visszataszítóak - én ezeket értem csúnya alatt.


Azt meg nem hiszem, hogy a kövéreket így en bloc szidják, maximum kifejezik a véleményüket arról, hogy sokaknak nem jönnek be, de ez meg szimpla tényközlés.

2010. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!