Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 38 éves, átlagos pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 38 éves, átlagos pasinak van még reménye, hogy talál magának párt...? Kezdek eléggé elbizonytalanodni ebben.

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:

VAn igen!!!! Hol elsz? Mit csinalsz? Onallo vagy? Miert vagy egyedul? Millio kerdes. En a baratnomnek keresek egy rendes embert mert o nem talalja. 34 eves, okos no - amit nem szeretnek a ferfiak. Szexualisan ia aktiv amit ugyancsak valamiert nem szeretnek azok a pasik akikkel osszehozta az elet. Oszinte es nem birja a hulyeseget. Onallo, tobb nyelvet beszel....es ezert amit itt most leirtam, valoszinu agyon fog utni. Jelenleg Nemetorszagban dolgzik es nyaron megy majd haza.

HA erdekel, irj privit megprobalok segiteni. Mindenkinek aki akarja kell, hogy legyen valahol valaki. Sokszor az ember maniakusan a nem megfelelo partnert vonza magahoz - ez a baratnom esete. Rengeteg no van aki normalis csak annyit csalodott, hogy mar nem mer. Inkabb egyedul szenved. Pedig nem kellene.

Biztos vagyok benne, hogy van olyan no aki meg nem tartozik senkihez vagy eppen mar nem tartozik senkihez. Gondolom te is olyat szeretnel, aki meg fuggetlen es gyermektelen. Megertem!!!!!!!!!

VAn remeny!

2008. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Persze hogy van :) mindenkinek van esélye csak meg nézzük magát a számadatokat hogy másfélszer több nő él a világon mint férfi :) állj így hozzá a dolgokhoz menyj el szórakozni és add önmagad és megtalálod az igazit :) és fel a fejjel :) és ne nagyon erőlted a dolgokat majd jönnek maguktól :) Sok sikert :)
2008. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Abszolút van még esélyed. Mért ne lenne??? Persze ott az a millio kérdés amit az első válaszoló már leírt. Van egy osztálytársam (20éves) és neki egy 40éves párja van már egy éve. Persze függ attól is hogy milyen ember vagy, nem akarok ítélkezni meg semmi csak a lehetőségeket írom le. Lehet hogy te egy elég féltékeny típus v, akkor lehet hogy nehezebben találsz párt, vagy lehet hogy esetleg nincs olyan munkahelyed ami egy hozzád hasonló korú nőnek jó lenne, persze abból kiindulva hogy ő is biztonságra vágyik. Hát én mindenesetre sok szerencsét kívánok. Ne add fel.
2008. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van! Csak ne hajszold a lányokat, mert azt már nem szeretik. Hagyd, hogy valakivel majd magától alakuljanak a dolgok!
2008. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
attól mert 38 vagy, még nem kell úgy érezni h "jajj már csak a lejtőn tudok a csajok után futni" meg ilyenek. fiatalabb vagyok nálad jóval de tapasztalatból tudom (anyám példáján) h egyáltlán nincs késő sose, van sok kifejezetten ilyen szórakozóhely, ahol korodbeliek töltik a szórakozásra szánt szabadidejüket, vagy ha társkereső? az is megoldás! vannak kiskapuk még nincs kapuzárás...
2008. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38 eves vagy es pasi. Nincs veszve semmi. ha lanyban lenne ugyanez akkor mar gazosabb lenne. ott gyorsabban ketyeg a bioloiai ora... egyebkent az exem veled egykoru es pl o nem erett meg parkapcsolatra, agyaban igen de mikor gyakorlatra kerult a sor radobbent meg egy csomo mindent akar csinalni mielott lekoti magat... hmmm eleg erdekes. Igy en hoppon maradtam... 33 evesen... de nem irom le magamat emiatt. Ne add fel!!!! vannak klassz lanyok azert!!! hidd el lanynak ugyanolyan nehez normalis ferfi partnert talalni, legalabbis engem meg csak hulyekkel hozott ossze a sors... de nem keseredtem el! ha gondolod irj privit...
2008. máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket és várom a további hozzászólásokat. "Privik" elküldve...
2008. máj. 30. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
hy!én 25 évesen a mennyasszonyom hagyott el akit nagyon szerettem.Most 27 leszek júniusban.Nem adtam fel és már 5 hónapja járok a csajommal akivel nagyon szeretjük egymást.Mondhatnám ő a 2. nagy Ő.
2008. jún. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A legutolsó hozzászóláshoz ---> Velem is valami hasonló dolog történt, csak "sokkal csúnyább" volt az út, ami idáig vezetett..., hogy magamra maradtam. De bizonyára ennek is meg volt az oka...és ez az "ösvény" is vezet valahová. Talán egy szebb és jobb helyre. Legalábbis remélem.
2008. jún. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!