Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 16:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jajj ne mondd, hogy buta kérdés! 13 vagyok szóval még a sminkhez nagyon fiatal, de a velem egykorú osztálytársaim (nem mind) már sminkelik magukat... :S Én meg most elterveztem, hogy nem fogom magam sminkelni, még ha 70 leszek sem, inkább felválalom magam úgy ahogy vagyok... Csak manapság mindenhol azt olvasni, hogy hülye az a lány aki (jó igaz, hogy beleírják, hogy) elmúlt 14 és még nem sminkeli magát... Csak az érdekelt, hogy na úgy most igazából mi a véleménye az embereknek. Amúgy köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 11. 16:18
 12/21 anonim ***** válasza:
az osztálytársaidból lesznek akiket 1 éven belül akárki felszedhet a helyi diszkóba egy menetre.. benned marad erkölcs.. tudom hülye hasonlat... de van benne igazság!
2010. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi rossz,ha valaki festi magát.Persze ha elég idős hozzá,plusz valakinek muszáj alapozót használni,mert pl. nem olyan egyenletes a bőre,de azzal is csak mértékkel kell bánni nem úgy kenni,hogy úgy nézz ki mint egy agyon vakolt ribanc és akkor nincs gond.Csak okosan! ;)
2010. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Snapette ***** válasza:
Életemben kétszer voltam kisminkelve, és akkor is csak nagyon kevéssé: a saját esküvőmön, és a legjobb barátnőm esküvőjén. Nem látom sem értelmét, sem hasznát, sem azt, hogy szép lenne... Nem is kerültem össze soha olyan pasassal, aki felületes lett volna, vagy dekoratív elemnek akart volna használni, azonkívül meg: soha nem paráztam azér, hogy milyen lesz, mikor először meglátnak smink nélkül, nem kell aggódjak, hogy a buliban elfolyik a szemfesték, a mittoménmi, nem kell hamarabb kelnem egy órával a vakoláshoz, és marha olcsón jövök ki :-).
2010. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem némelyik lány úgy sokkal szebb
2010. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de szerintem csak mi nők csinálunk ekkora hacacárét némi bőrhibából. Komplett iparág épült a pattanás-és ránchisztériánkra. Szerintem nem baj, ha fiatal lányok is sminkelik magukat. De smink és smink között különbség van. Bizonyára tudod, hogy van a nappali, az esti és az alkalmi smink. Sajnos sokan nem tartják be ezeket a szabályokat, és nappalra olyan erős sminket készítenek, amit egyébként bálba illene. Egy kis alapozó, leheletnyi pirosító, vékonyan, szemhéjtussal kihúzott szem, vagy természetesnek ható, pasztell árnyalatú szemhéjpúder sokat dobhat egy nő önbizalmán. De hidd el, nem azt fogja nézni a pasi, hogy most van-e rajtad alapozó. Sőt, szerintem az a jó smink, ha alig lehet megállapítani, hogy az most smink, vagy "gyárilag" ilyen. A festéknél sokkal fontosabb, hogy mosolyogj, és áradjon belőled az Élet.
2010. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ápolni és tisztán tartani kell a bőrt. Keveseknek van kifogástalan szép arcbőre, de nem ez a lényeg. Egy nagyon finom kis kiemelés jól mutathat, de a smink kenőcs színházi kellék. Szomorú nézni sok 30-40 éves nőt, mivé lett az arca a mértéktelen kenéstől, az agyonszoláriumozott múmiákról nem is beszélve. Nem is értem miért dőlnek be a reklámoknak ahelyett, hogy a fiúk véleményére hallgatnának.
2010. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem.


A magyar nőknek nincs szükségük sminkre, mert anélkül is szépek.

Az a smink a jó amelyik nem látszik. A jó smink az előnyöket kiemeli, a hátrányokat javítja.

2010. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
fúúú :DD csináltok majd osztálytalálkozót olyan 50 év múlva, te 40nek fogsz kinézni, ők meg 100nak :DD beesett arcú öreg múmiák lesznek és irigykedni fognak ;D
2010. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kösz! xD
2010. nov. 21. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!