Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire tetszik, ha egy lány sminkeli magát?

Figyelt kérdés

a természetességet szeretitek jobban, vagy a szép sminkeket? vagy nem is veszitek ezt nagyon észre? mennyire foglalkoztok ezzel?


(bocsánat, hogy ide írtam ki a kérdést, csak gondoltam a smink és kiegészítők témakört kevés fiú nézi meg)


2009. jan. 16. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A lánytól függ, mert valakin a legkevesebb is rosszul áll, de inkább legfeljebb egy minimális mennyiség a jó.
2009. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
túl erős smink sosem jó, de egy alapozó+szemceruza nem árt
2009. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Alkalomtól függ, de én szeretem. Szolíd smink bármikor belefér. Erősebb pl. esténként szórakozóhelyen. Nagyon erős meg csak akkor, ha olyan stílust vesz fel, pl. otthon csábít és pont k*rvának öltözik.


De én mindenképp szeretem.

2009. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
nekem nem jön be. én azt szeretem ha egy lány amugy is szép. elég gáz este lefektetsz egy jó nőt, reggel valami rettenet ott fekszik melletted.
2009. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

utolsónak:

mi az,h. rettenet?ha szeretd a barátnődet akkor nem hivnád rettenetnek :S

2009. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
A természetességet kedvelem, de persze néha kifejezetten csábító tud lenni :) Idő, szituáció, társaság sok mindentől függ.
2009. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
A természetesnek tűnő smink igazi NŐ-t rejt a többi csak lányos próbálkozás minden értelemben...
2009. jan. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Amit te veszel természetesnek az az igénytelenség, természetes smink az igaz szerintem is.
2009. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
84%

Ez érdekes hogy a legtöbbjüknek nem igazán számít a smink.

Pedig mi meg azért sminkeljük magunkat hogy jobban tetszelegjünk a pasiknak! Ez az érdekess

2009. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Előző válaszoló, azért ezt ne vedd biztosra. A legtöbb pasi tuskó ilyen szempontból és észre sem veszi ha egy nőn van egy kevés smink. Igenis szeretik és tetszik nekik, csak nem tudják, hogy mi az.


Sokan a vastag, erős esti jellegű sminkkel illetve a k*rvás, sötéten kent nőkkel azonosítják, mert ott látványos és nem szeretik. Hidd el a visszafogott smink az emberek 90%-ának tetszik, csak nem tud róla.

2009. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!