Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem! Sőt! A kevesebb néha több!


19/f

2010. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Maradj meg természetesnek, nem kell a méteres vakolat.
2010. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem. Én kifejezetten undoritónak találom ha egy lányon vastag máz van. Enyhén, szinte alig láthatóan, természetesen. Legyen jó az összhatás, és akkor jó. 14/F
2010. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az zavar ha sminkeli...

Egy kevés smink elmegy de az már undorító amikor agyon sminkeli magát.

2010. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy fiúknak szól a kérdés de... a barátom nekem mindig azt mondogatja, hogy az én arcomra akar puszit adni, nem egy maszkra. Ő azt szereti, ha a szemem kifestem egy picit, de ilyen alapozó meg rúzs azt nem:D
2010. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne.. siminkkel bárki lehet szép, de anélkül.. kevesen
2010. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem,de egy kis szem ki húzás az belefér.
2010. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy zavar, sőt. Charlie is megénekelte, hogy "az, aki szép, az reggel is szép", szóval smink nélkül is lehet szép egy nő:-)

Jó egy kicsi persze nem árthat meg, de én kimondottan nem szeretem az agyonsminkelt,rosszabb esetben agyonszolizott lányokat.Jobb ma egy természetes szépség, mint holnap két túlcicomázott ikerlány:-)

2010. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 vHenrikv válasza:
Dehogy zavar! Bocsi nem akarok bunkó lenni de ez tényleg egy buta kérdés! :)Nem ismerek a haverjaim közül olyat akit az zavarna ha NEM sminkeli magát egy lány.Nyugi a fiúk ugyanolyan szépnek fognak látni smink nélkül,mint sminkkel. ;)
2010. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a normálisabb fiúkat, akik nem dísznek használják a lányt, nem zavarja!
2010. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!