Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok végre egy normális csajt?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,Nyíregyházán lakom,jóképűnek szoktak mondani a lányismerőseim,ennek ellenére nagyon nehezen találok korombeli lányt,aki nekem megfelelne.Nincsenek nagy elvárásaim:korban passzoljunk,ne legyen emos,se plázacica,lehetőleg arányos testalkattal rendelkezzen,magyarul egy szerény szeretetre vágyó szép lányt keresek.
2010. nov. 10. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Arra nem gondoltál hogy veled van a baj? Mert vannak elvárásaid, de ha ilyne elvárásaid vannak, ahho neked is ilyennek kell lenned.


Kapásból 5 elvárást olvastam:

1. Ha a csaj ne legyen plázacica, akkor te ne legyél csajozós tipus.

2. Ha ne legyen emós, neked se legyen stílusod.

3. Ha arányos testalkata legyen, neked is arányos testalkatod legyen.

4. Ha szerény és szeretetre vágyót akarsz, légy te is olyan.

5. ha szépet akarsz, legyél helyes

2010. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nem szeretne emóssal járni, még lehet stílusa. A plázacica kategóriát túlértékelik, attól, hogy szeret vásárolni, még nem kell lehurrogni valakit. Legfeljebb te nem mész el vele, biztos neked is van hobbid amit szeretsz...pl:az autókat, a lányok sem várják el, hogy ne nézz mostantól rájuk. Bár a kényes, lenéző modorukon változtathatnának.

Mit takar az, hogy szép? Lehet ami másnak az, neked nem.

Az a fontos, hogy légy magabiztos, de tudj kompromisszumot kötni. Lehet nem találsz majd, pont olyat aki az igényeidnek megfelel, de hidd el neked is vannak hibáid.

2010. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hát én ismerek szép és okos lányokat, és mind jóképű, jól kinéző pasival van. szóval előbb kösd fel a gatyádat, tegyél le valamit az asztalra, majd ezután legyenek igényeid.


tisztában kell lenned azzal, hogy fiatal felnőtt korban több a férfi mint a nő, ezért a nőkért nagy harc megy, szóval itt a nők választanak, nem a férfiak. ha szép és okos lányt akarsz, elég sok versenytársad lesz.

2010. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza :) itt lakok ismerem a helyet, és hidd el van kivétel és nem is olyan kevés csak jól ki kell fogni az alkalmat meg a megfelelő személyt :)
2010. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!