Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok normális lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális lányokat, akiket nem csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés

Igazából kicsit félénk vagyok, és nem olyan régen kezdtem próbálkozni, hozzám hasonló félénk lányokkal, akik sokat néznek.

Eddig összesen hármat próbáltam be, egyiket diszkóba, másikat buszmegállóba, 3adikat plazaba.

Köszöntem, mosolyogtam és éppen az aktuális dologra kérdeztem rá.

Mind a 3nak az volt a válasza hogy: azt hittem azt kérdezed meg hogy mikor dugunk. Vagy valami ilyesmit.

Ez mondjuk még nem is lenne rossz. De holvannak olyan lányok akikkel komoly kapcsolatot lehet kialakítani és mindenről lehet vele beszélni?


2010. okt. 14. 20:13
1 2
 1/19 Funktasztikus ***** válasza:
kevés van de vannak...de azoktol ne várd el hogy ugy nézzenek ki mint egy rib.anc...nézzen ki normálisan:Ddiszkóba biztos nem fogsz esetleg park tér stb:D
2010. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
hol találok normál lányokat, akiket érdekel a szex is?
2010. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez érdekelne engem is,kedves kérdező.:/
2010. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt kérdezem csak fiúban. Szerintem sok ilyen lány van, sőt a legtöbb ilyen. Szerintem a fiúkat érdekli csak a szex. 19/L
2010. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok és érdekel a szex, mégis egyedülálló vagyok.
2010. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én normálisnak tartom magam és szerintem rajtam kívül sok más lányt nem a szex érdekli. Olyat keress aki normálisan öltözködik és én is azt ajánlom hogy ne a diszkóban próbálkozz mert ott tényleg csak ri*ancok vannak. Én is úgy gondolom hogy inkább csak a pasik mennek a szexre.

17/L

2010. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
akkor te ronda vagy
2010. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

de akkor úgy konkrétan mi volt a baj azzal a három lánnyal???

az, h azt mondták, h "azt hittem, h azt kérdezed, h mikor dugunk" még írod is, h ez nem is lenne baj.....akkor mi a baj ?? hm???

2010. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kolostorba xddddddd
2010. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok, csak csúnya. 19/F
2010. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!