Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok normális lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális lányokat, akiket nem csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés

Igazából kicsit félénk vagyok, és nem olyan régen kezdtem próbálkozni, hozzám hasonló félénk lányokkal, akik sokat néznek.

Eddig összesen hármat próbáltam be, egyiket diszkóba, másikat buszmegállóba, 3adikat plazaba.

Köszöntem, mosolyogtam és éppen az aktuális dologra kérdeztem rá.

Mind a 3nak az volt a válasza hogy: azt hittem azt kérdezed meg hogy mikor dugunk. Vagy valami ilyesmit.

Ez mondjuk még nem is lenne rossz. De holvannak olyan lányok akikkel komoly kapcsolatot lehet kialakítani és mindenről lehet vele beszélni?


2010. okt. 14. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hol találok normális fiúkat, akiket nem csak a szex érdekel?

naa

2010. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

de jó lenne ilyen férfi nekem ,aki nem csak szex érdekel...:)

sajna ritka kevés ilyen férfiak vannak.

utálom ilyen pasikat,h csak szexelni akar és semmi mást nem :S

de persze én is szeretem a szexet,de nem csak erről szól a kapcsolat.


L

2010. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Minden nő k*rva! Ezt jegyezd meg!
2010. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23:05 Azért ne általánosíts! Nyáron láttam 3-at amelyik még normális volt. Azóta egyet se:D
2010. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és nem tudok sex nélkül létezni. Ha magamból indulok ki, a kérdezőnek igaza lehet. Naponta 3-4 szer sexelek, és beleőrülnék ha fiúk nélkül kellene élnem!
2010. okt. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tehetünk rólla! Az ösztönöknek nehéz megájt parancsolni! De egyébként nekem nem is kéne nekem állandó fiú partner. Minek az csak a bajnak lenne. Állandóan el akarna venni feleségül hogy aztán pisiljek ki sorra vagy 3 gyereket és nem pasizhatnék. Na azt már nem! Élvezni akarom az életet, és nem leszek házirabszolga. Meg van mindenem lakás, pénz kamatozik a bankba, 1 jó verda, ugyhogy nincs szükségem 1 idegesítő részeges szadista manuszra aki azt lesi mibe köthet bele. Ezért van az hogy a nők inkább alkalmi sexet keresnek, és nem akarnak férjhezmenni a mai világban.
2010. okt. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ITT VAGYOK!!! HOL VANNAK OLYAN PASIK, AKIK NEM A SZEX-EL AKARJÁK RÖGTÖN KEZDENI?
2010. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Itt:)
2010. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

meg en is az vagyok nyilvan. az osszes felenk pasi ilyen.

eloszor senki nem tudja, nekem is majd a lanynak kell megmutatni a dolgokat :)

2010. okt. 15. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!