Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így mennyire lenne gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így mennyire lenne gáz?

Figyelt kérdés

Szóval jártam egy fiúval... nem túl sokat, nem jöttünk ki valami jól, de barátok maradtunk.

Viszont tetszik a legjobb barátja...

Gáz lenne, ha felé közelednék? Vagy hagyjam :S?


2010. nov. 8. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Gazprom.
2010. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

ha igazán tetszik ak. nem gáz.. csak figyelj oda.. ne nagyon beszélj erről vele.. ( a barátoddal...)

de ha igazán barátod ak. megért..., csak azért télleg figyelj oda...:), hogy mit mondasz.. stb. és mikor...

megoldható nem nagy kunszt, de ha barát megért..:)

és ne parázz.. menni fog..:)

2010. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És hogy lenne jobb? Ha előbb beszélnék az ex-emmel, hogy hát van a barátja stb...


Vagy majd miután már beszéltem a barátjával... ?


Csak mivel legjobb haverok, ezért gáz lenne, ha tőle tudná meg :S

2010. nov. 8. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:

hát fog sincs..:/, ha a srácnak is bejősz szóval nem az ex pasidnak... ak. hívd össze mind a kettőt és beszéljétek meg, de ha látod hogy nem igazán... csipi ezt az egész beszélgetést az ex-ed ak. hagyjátok.. ne legyen vita.. majd ak. ketten meg beszélitek.. a sráccal.. aki tetszik neked hogy hogy smint legyen...

de ez csak egy ötlet, de az a lényeg hogy élőben beszéljétek meg ne msnen.. vagy ilyesmi.. mert az más...

2010. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd... Ebből csak rosszul fogsz kijönni... Nem ismerem őket meg téged se csak én egy ilyen szituba hogy az én volt barátnőm összejönne a legjobb barátommal foggal körömmel fúrnám hogy véletlenülse... Biztos szarul esne az exednek is és ezt a legjobb barátja meg is fogja érteni (amenyiben tényleg a legjobb) Szóval a legvégén teleszel a roszz és téged okol mindenki!

Vagy ha tényleg mindenáron az a pasi kell mert nem találsz mást mert tényleg nincs akkor élőbe beszéld meg mind2ővel... Lehetőleg egyszerre... Ez elég cink lesz de tetudod..-

2010. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hmm... hát egy másik jóhaverja összejött a másik exbarátnőjével...

bár nm tudom.. lehet h téll szarul esne neki.. lehet vele beszélek először a dologról... mert most barátok vagyunk

2010. nov. 8. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon punci vagy hogy ezen még egyáltalán elgondolkozol...

persze közeledjé felé :D lehet h én vagyok az én nekem már hnapja nincs senkim :P szal hátha :D közeldjé csak én nem zavarlak el ^^

2010. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!