Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság az udvarlásnál szinte csak a két véglet létezik?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy manapság, amikor a fiú megismerkedik egy lánnyal, akkor a lány két, egymástól élesen elkülöníthető módon szokott reagálni rá.

Az egyik lehetőség, hogy bejön neki a srác, ekkor a fiúnak már nyert ügye van, mondhat és tehet bármit,; ha nem csinál nagy baromságot, akkor már az övé a lány.

Míg ha nem jön be a srác elsőre, akkor már eleve halott az ügy. A fiú beszélhet, viccelődhet, udvarolhat, ahogy akar, semmit nem fog elérni és csak idő kérdése, hogy elküldjék.

Eddig mindig azt hallottam, hogy az a normális, ha egy férfi megküzd egy nőért, de manapság már szinte nincs is ilyen. A csajok vagy azonnal rámásznak a pasikra vagy elküldik őket a francba, de olyan, hogy udvarlás, ma már szinte nincs is.

Szerintetek rendjén van ez így?


2010. nov. 8. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát erre sajnos neked kell rájönnöd, a lány természetéből, hogy vajon hogy reagálna az udvarlásodnak...

előző vagyok

2010. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!