Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság az udvarlásnál szinte csak a két véglet létezik?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy manapság, amikor a fiú megismerkedik egy lánnyal, akkor a lány két, egymástól élesen elkülöníthető módon szokott reagálni rá.

Az egyik lehetőség, hogy bejön neki a srác, ekkor a fiúnak már nyert ügye van, mondhat és tehet bármit,; ha nem csinál nagy baromságot, akkor már az övé a lány.

Míg ha nem jön be a srác elsőre, akkor már eleve halott az ügy. A fiú beszélhet, viccelődhet, udvarolhat, ahogy akar, semmit nem fog elérni és csak idő kérdése, hogy elküldjék.

Eddig mindig azt hallottam, hogy az a normális, ha egy férfi megküzd egy nőért, de manapság már szinte nincs is ilyen. A csajok vagy azonnal rámásznak a pasikra vagy elküldik őket a francba, de olyan, hogy udvarlás, ma már szinte nincs is.

Szerintetek rendjén van ez így?


2010. nov. 8. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen így van, de nem így van rendjén
2010. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Kivész a romantika a társadalomból csak a szex van és kész ezért van hogy általánosba is már szinte elfogadott (mármint az ottaniaknak). De egyébként ez is nevelés kérdése 25éves vagyok és a barátaimmal együtt még úgy szereztük meg párunka hogy udvaroltunk keményen amig "csak beadta a derekát" a lány :D De ma már megszólják egymást és ez a baj. Fiatalok idézve aki nem trendi az nem nyerő.
2010. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah,nagyon nincs így jól!:(
2010. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a csúnyácskáknak mint nekem esélyt sem adnak. Interneten is addig megy a beszélgetés amíg mutatok egy képet :D
2010. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ilyen sajnos :(

Utolsónak:

Valszeg én még rosszabbul csinálok valamit mert nekem megy tovább a beszélgetés mikor mutatok képet, sőt 1-2 en még azt is mondják h helyes vagyok, de a valóságban meg észre sem vesznek :/

2010. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem úgy jön oda hozzám hogy tetszek neki, és nekem ő nem tetszik, csak odajön beszélgetni, akkor nem küldöm el. Volt olyan hogy beszélgettem egy átlagos kinézetű sráccal, és tök szimpi volt, ha elhívott volna randizni, elmentem volna vele. De nem hívott...
2010. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Bár a legtöbb ember ha ténylegesen belegondol abba amit felvetettél rájön sajnos a válaszra... :S
2010. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elég fiatal vagyok, és azért köztünk is vannak páran, akik nagyon örülnének az udvarlásnak, de sajna várhatjuk, mert alig van egy-két fiú, aki megtenné. Ha mi nem adjuk be a derekunkat 10 perc alatt, akkor mennek tovább... :S
2010. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kimaradt h 15/L
2010. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, kedves 19.56-os 15/L, de amikor próbálkoztam, nagyon sokszor sebesre beszélhettem a számat, de semmire sem mentem vele. Nem olyan könnyű ez, mert itt a fórumon minden lány toleráns, de a való életben már egyáltalán nem így veszem észre.
2010. nov. 8. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!