Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok csak idősebb fiúkra buknak / járnak? :O

Figyelt kérdés

Nem vágom ezt, én sem nézek ki rosszul, mégis az évfolyamomban kb 15 lánynak van 11-12.ikes pasija, persze a legjobb csajok ezek. Értelmes választ várnék :)

15/F


2010. nov. 7. 22:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%

Nekem mindig az 1-2 évvel fiatalabb fiúk jöttek/jönnek be.

A szép csajok meg azért sz@rnak a rendes pasira, m ők sok srácnak kellenének ugye...a szegény kis csúnyácskák meg normálisak, mert a qtyáknak se kellenek, és tudják, h csak az eszük miatt szerethetik meg őket.

2010. nov. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Tedd fel ezt kérdést 10 év múlva is,és aztán olvasd vissza magad..
2010. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mert akivel 1 osztályba jársz, azt nagyon régóta ismered, és mindig csak barátkén(vagy akként se) tekintettél rá...És ezt nem jó megváltoztatni!De azért figyeld meg, mennyivel másként viselkedik 1 17-18 éves srác mint a 15évesek!:P
2010. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

azért mert a lányok hamarabb érnek , mint a fiúk...

és pl. egy 16 éves lányhoz nem biztos hogy érettségben passzol egy 16 éves fiú..

én 15 éves vagyok, nekem 17 éves barátom van...

és mi egy kb. egy szinten vagyunk érettség terén...

és ezért van az h a lányok 1-2 vagy több évvel idősebb fiúkkal járnak..mert ők így kb. gy szinten vannak:)

2010. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen az előzőnek igaza van. Én is 15 vagyok és most egy 17 éves sráccal vannak alakulóban a dolgok :P Az osztály társaim éretlenek az évfolyam társaim közt pedig nincs olyan aki nekem tetszene. Akik egyel fölöttem járnak azok között sincs. Így marad az a bizonyos 11. ahova a suli összes jófej és jóképű pasiját bezsúfolták...
2010. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

naj, átgondolva hogy most a 15 éves korosztályról beszélsz (bár ez nem csak arra igaz)

mert a fiúk kb 18 éves korukra fogják fel, hogy az "addig bökbosöm meg szurkálom amég lila nem lesz, csak hogy észrevegyen" nem számít udvarlásnak...egy idősebb fiú ezt már tudja, és nem a cikizéssel és piszkálódással akar feltűnni, hanem valami férfiasabb dologgal, amit a lányok már 14 körül elkezdenek igényelni..ennyi

20/L

2010. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
szóval az szerintetek normális,hogy egy lány csak úgy lepattint egy szerelmes és tény akkor még nem annyira érett fiút? Szerintem ilyenkor a lánynak legalább megkellene neki mondania a fiúnak,hogy miért tartja éretlennek vagy adni neki egy esélyt. Ez olyan minta te nem fogadnál be egy kölyök kutyát mert az még nem képes arra,hogy komoly trükköket csináljon neked.... mellesleg ez,hogy a fiúk hamarabb érnek mint a lányok csak nagy általánosságban van így sőt lehet,hogy már egyáltalán nincs is így(lehet) de mégis mindenki ezt mondja mert anno ezt mondták ( nézzétek meg a majom,létra,banános kísérletet).
2014. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!