Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok csak idősebb fiúkra buknak / járnak? :O

Figyelt kérdés

Nem vágom ezt, én sem nézek ki rosszul, mégis az évfolyamomban kb 15 lánynak van 11-12.ikes pasija, persze a legjobb csajok ezek. Értelmes választ várnék :)

15/F


2010. nov. 7. 22:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%
Én idősebb vagyok, mégse akar senki velem járni...
2010. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%
mert a fiúk később érnek (külsőleg/belsőleg..)
2010. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
93%

Én 20 vagyok és barátom 27.

Sokkal komolyabb mint az én korosztályom. A 20éves fiúk csak buliznak, isznak és nem tudnék bennük bízni.

Barátom már "kinőtte" a bulizós korszakot.Sokkal jobban lehet vele tervezgetni és tényleg mindenben sokkal komolyabb. Nah meg ha szerelmes vagyok,akkor nem igazán érdekel, hogy idősebb.


*Amit írtam nem minden 20évesre jellemző. Gondoltam kijelentem mielőtt nekemesne valaki. Csak leírtam h én pl miért vagyok idősebbel.

2010. nov. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
23%
Mert így kihagyhatnak sok lépést és ugorhatnak a dolgok közepébe.
2010. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%

a legtöbb pi*a minél idősebb pasira mászik, ez igaz, szerintem azért, hogy 'felvághassanak', hogy milyen menők.

nekem viszont teljesen mind1, hogy mennyi idős az illető, ha szerelmes vagyok belé. az előző fiúm 17, aki meg most tetszik 1 évvel fiatalabb nálam.

16/l

2010. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert azt hiszik érettebbek a koruknál.

Csak a valóságban ez jó ha 2-3%-uknál van így.

2010. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 xxx77xxx ***** válasza:
81%
Sztem azért van ez így,mert a lányoknak fontos az,hogy egy fiú tudjon érett is lenni,és lehessen rá számítani,megbeszélni vele a gondokat,nyújtson egy támaszt és védjen meg..ezek alapvetően fontos dolgok,de tizenéveseknél nagyon kiütközhet a különbség-persze vannak ellenpéldák is,ahol csaj az idősebb:)
2010. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
Az unokatesóm barátja 5 évvel fiatalabb, mint ő és össze fognak házasodni.
2010. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert lásd be a 15 éves fiúk nagy része éretlen kis p*cs, de ez így van rendjén ;). A lányok meg mivel hamarabb érnek (már aki) azok érett pasit keresnek, és azt bizony nagyobb eséllyel találnak az idősebbek között, amúgy meg nem a kor számít, nem mi döntjük el kibe leszünk szerelmesek. :)
2010. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
24%

Jöttök itt mindenféle dokumentumfilmbe illő szöveggel hogy így meg úgy érnek hamarabb-az igaz hogy 21éves korban kerülnek egy szintre a fiúk és a lányok de ne tulajdonítsunk ennek a ténynek ilyen sokat.

Ami a valóság:a lányok tinikorban azért buknak az idősebb pasikra mert amaz meg tudja verni a szemtelenkedő osztálytársat vagy ha nincs is konfliktus státuszszimbulomnak jó.Mint mikor az egyszerű emberek kivagyiságból csakazért is rottweilert tartanak vizsla vagy puli helyett különösebb indok nélkül.

Felnőtt korban meg ugye a pénz a szempont,ugyebár az idősebbek gazdagabbak is többnyire

2010. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!