Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek első randira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek első randira a lánynak? Társkeresőn ismertem meg, először találkozunk.

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Magadat. Némi ruhával körítve.
2010. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Teljesen mindegy, a lányoknak úgyis csak az számít, h jól nézel-e ki. Esetleg ha gazdag vagy, vegyél neki vmi jó drága cuccot.
2010. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és a Plázában fogunk találkozni, boltokba is fogunk járkálni, szóval a szál virág nem lenne túl praktikus. A doboz csoki se, sok helyet foglal...
2010. nov. 7. 15:44
 4/10 anonim ***** válasza:
hát én pedig egy szál virágot tanácsoltam volna.az lenne a legjobb szerintem első randira.úgy illik.
2010. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor hurcolásszuk magunkkal mindenfelé azt a virágot?
2010. nov. 7. 15:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Első találkozón nem kell nagyon bedobni magad,mert akkor elszáll magától,hogy neked hűmennyi pénzed van és az fog diktálni..Erre figyelj oda,az értékek majd később egyelőre télleg csak egy szál virág.Vagy még az se.
2010. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal chaten ismerkedtünk meg, első találkozó alkalmával egy kis plüss figurát kaptam tőle. Mint utólag elárulta azért ezt adta nekem, hogy ha a kapcsolat nem is jön össze kettőnk között akkor legalább egy örök emlék legyen tőle amire ha ránézek, majd ő fog eszembe jutni róla. :) Aranyos volt tőle :)
2010. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj!

A nők szeretik, ha kapnak valamit, mert érzik, hogy fontosak neked.

De ha ez az első randi, akkor nincs szükség ilyenekre, mert nem jelentheti azt a virág amit kéne. Legyél udvarias, magabiztos, és ha jól is nézel ki akkor az elég. Mindenre. Persze ha beültök vhova a cappucinóját neked kell fizetned. Vagy egy sütit. Ez egy alapvető gesztus.

De ne többet.


Majd belejössz, csak légy magabiztos, mert minden nőnek ez kell, a többi jön ezután.

2010. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha plázában vagytok, ott is vehetsz neki valamit, a végén. :) Kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne. De szerintem az is bőven elég, hogyha beültök valahová egy italra, és meghívod. ^^
2010. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én ma fogok talizni egy csajjal. Én egy szál virágot viszek neki. Hidd el ha azt viszel neki akkor nagyon örülni fog a virágnak de legfőképp neked.
2011. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!