Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha valaki ír nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki ír nektek társkeresőn mit szeretek hallani vagy mit vártok el az első levéltől hogy visszaírjatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is kezdjük ott, hogy TE mit írnál?

Nem hiszem, hogy egy épkézláb ötleted sincs.

Ennek az a lényege, hogy őszintének, komolynak hasson.

2011. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ha megjelenítesz képet, arra ügyelj, hogy mosolyogj rajta, ne legyen benne fényképezőgép, napszemüveg, fürdőszoba (annak összes részlete), tükör. Lehetőleg más fotózzon le.
2011. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már elég sokat írtam és ami komoly és átélt az le se lett szarva ami meg semilyen volt arra kaptam választ hogy van ez?
2011. ápr. 23. 00:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid őszinte bemutatkozás,megfelelő fotó(csak ne a te kezedben legyen a fényképezőgép) és egy kedves kérlelés a válasz adásra..
2011. ápr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ne a kedvenc színemtöl induljak el , addig h milyen egészségesen étkezem és h sportolok?
2011. ápr. 23. 00:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kedvenc szín teljesene lényegtelen ilyenkor.
2011. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érzelmekről kell írni meg hogy milyen és mennyi idős kapcsolataim voltak?
2011. ápr. 23. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen szerencsétlen.


Nem öntsd ki azonnal senkinek a lelkedet és a kapcsolataidról se írj, mert egy ember arra kíváncsi a legkevésbé hogy egy ismeretlennek milyen kapcsolatai voltak.

2011. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez amúgy bonyolult ha élőbe beszélgetek egy új munkatárssal akkor az sokkal egyszerűbb mint egy levelet megírni amire kapok választ is
2011. ápr. 23. 10:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj, hát ez jó:D Kedvenc szín és előző kapcsolatok:D

Ilyeneket véletlenül se írj le. De legalább valószínűsíthető, hogy éppen ezért nem írt vissza neked senki, mert ömlesztve írtad le az életedet MÁR AZ ELSŐ LEVÉLBEN. Nem kell ilyet csinálni, elég, ha leírod, hogy ki vagy mi vagy (neved, korod, lakhelyed)

Mondok egy példát, amire én biztosan visszaírnék - feltéve, ha a kép sem olyan amilyen.


Mondjuk Te Dunaújvárosban laksz, a leányzó pedig, hogy közel legyen mondjuk Rácalmáson.


Szia Zsuzsi.


Remélem nem veszed tolakodásnak a levelemet - miért is vennéd, hiszen nem véletlenül regisztráltál te sem ide:)- de gondoltam, hogy megismerkedhetnénk. Látom, hogy rácalmási vagy, ami igen közel van Dunaújvároshoz, ezért is bizakodva írom meg ezt a levelet. Sokkal könnyebb úgy ismerkedni,hogy a felek közel laknak egymáshoz. A képed alapján is nagyon csinos lánynak gondollak, tehát több szó, mint száz, megismernélek. Remélem válaszolsz a levelemre - nem úgy nézel ki, mint aki nem tenné meg.

Üdvözlet

Józsi


De ez csak egy példa. Legalábbis, én ha regisztrálnék egy társkeresőbe, az azt jelentené, hogy komolyan is veszem a dolgokat.

Arra figyelj, hogy rövid legyen a levél, és ügyelj a helyesírásra.


Ha ilyenekre sem írnak vissza, akkor az nem is keres magának párt vagy csak szórakozásból regisztrált vagy nem tetszel neki a fényképed alapján(amit sürgősen cserélj, ha olyan, mint amit már leírtak). És mivel a való életben, így a virtuális világban sem megy könnyen a párszerzés, szóval ne add fel "csak" azért, mert 15-en nem írtak vissza. Lehet, hogy a 16. már reagál. Attól függ, hogy kinek vagy szimpatikus az írásod és a képed alapján.

Remélem azért segítettem valamelyest.

2011. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!