Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van úgy szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van úgy szerelem első láttásra netes társkeresön kép alapján?

Figyelt kérdés

az van hogy bele szeretem és csak rá gondolok

elnzést a helyesírásért


2010. jan. 24. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak képbe nem szeretsz bele, ha beszéltél is vele eleget vmilyen formában akkor már megeshet, de csak az alapján, hogy néz ki, az csak max vonzalom szerintem.
2010. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
am beszélni már beszéltünk és én belé zugtam
2010. jan. 24. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
furcsa,de szerintem van ilyen ;]
2010. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

egész nap rá gondolok éjel sokszor vele álmodom

egy szerelmem volt már de most ebbe a csajba jobban bele estem

2010. jan. 24. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
maximum nagyon szimpatikusnak találod,elkezdesz vonzódni iránta,bejön.de nem lehetsz szerelmes belé,mert nem tudod milyen a személyisége.
2010. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vonzalom kialakulhat, esetleg beleszeretsz a személyiségébe, ahogyan hozzád viszonyul. Nem nevezném szerelemnek, mert élőben nem beszéltetek, tehát lényegében nem ismeritek egymást. De a legelső kijelentésemet alátámaszthatom, ugyanis velem is megesett már. :) És ennek már egy éve...

20L

2010. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy képbe,sose tudnék beleszeretni,maximum ha 3d valóságban látom én ilyen maradi vagyok.
2010. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

szerintem van ilyen...en csaj vagyok es velem mar volt ilyen

szerintem talakozzatok es hajra!!! nem veszithetsz semmit

2010. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

abban igazad van nem veszíthetek semmit

de félek hogy ö nem szeret viszont

2010. jan. 24. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyorsan találkozz vele!

Amíg nem találkoztál, addig nem lehetsz bele szerelmes - csak abba a képbe, ami benned kialakult. Ez eléggé eltérhet a valóságtól... még akkor is, ha amúgy őszinte volt, és nem 15 éves képeket tett fel a szomszéd lányról.

Úgyhogy gyorsan találkozz vele - és úgy menj el a találkozóra, mintha most ismernéd meg őt! Ne várj túl sokat, és akkor csak kellemesen csalódhatsz.

2010. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!