Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20ÉV körüli Csajok:A szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20ÉV körüli Csajok:A szórakozóhelyen hogyan táncoljon veletek az ismerkedni vágyó pasi? Hogyan szeretitek?

Figyelt kérdés

Hello !


22 éves Pasi vagyok.


Nincs barátnőm, nem is volt eddig.

Ezt nem kell elítélni. Egyszerűen most kezdtem el csajozni és kész. Tanulok az egyetemen.


Ismerkedés a csajokkal megy, csak a szórakozóhelyen nem annyira.


Általában úgy szoktam odamenni a csajhoz, hogy előtte van szemkontaktus, és mosoly. Ha ez megvan, akkor rögtön elindulok hozzá, azért, mert ha később mennék oda, akkor azt hinné, hogy addig gondolkodtam, hogy hogyan menjek oda.

Tehát bizonytalan lennék.


HA odamegyek és megszólítom, akkor hogyan tovább?

Mert az én tudásom itt megáll. :(


Hogyan táncoljak veletek? Nem vagyok profi táncos.


Szóval ezek az első megszólítások után hogyan tovább?


Nem hívom meg rögtön italra sem, mert nem leitatni akarom, csak kicsit megismerni, és azt szeretném, hogy jól érezze magát este, mert ez után talán pár nappal később szeretne majd velem találkozni.


Italra is, esetleg táncolás után hívnám meg.


SZóval ezeket kérdezném tőletek csajok. :)


köszi


2010. nov. 7. 13:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem baj, hogy rögtön odamész egy lányhoz, de hülyeség, hogy ezért, mert attól félsz, hogy bizonytalannak tart. Valószínűleg ha ilyan félelmeid vannak, akkor tényleg bizonytalan vagy, ez pedig messziről sugárzik, mindegy, hogy odamész-e vagy sem.

Ha egy lány szemezik veled és látod rajta, hogy tetszel neki, akkor hagyd már, hogy kicsit elcsábíthasson...

Megvan annak a varázsa, amikor valaki csak várja, hogy odamenjen a srác, akit kiszemelt és próbál minden porcikájában egyre vonzóbb lenni.

Szóval szerintem hidd el először magadról, hogy tetszel a lányoknak, jó pasi vagy (mert miért ne lennél az, ha mondjuk egy intelligens, magabiztos srác vagy, akkor valószínűleg tetszeni fogsz a csajoknak).

Ha ez megvan, akkor már ugyan teljesen mindegy, hogy hogy táncolsz, hiszen ha magabiztos vagy, akkor tudod magadról, hogy jól, de legalábbis szexin...


Én olyan lány vagyok pl, aki imád táncolni, és a táncnál a legfontosab nekem az, hogy a srác minden porcikájában érezze a ritmust, ahogy én is, és a zenét élvezze, őszintén. Ha ez teljesül, az máris szimpatikus és megvan a közös pont :)

Ja és amit én nem szeretek: hacsak nem rokizunk éppen, akkor azok a szokásos forgatások... Reggae-re vagy R&B-re ne akarjon már forgatni...

2010. nov. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

köszi az előző csajszinak a válaszát.


tényleg hasznos. :)


szóval, ha egyetemi szórakozóhelyen, akár disco-s zenére is szereted, ha a pasi megforgat?


nincs kedved leírni, hogy ha szórakozóhelyen vagy, akkor te hogyan szereted, hogy a pasi megközelítsen, hogy táncoljon veled? :)

megköszönném

2010. nov. 27. 09:33
 33/34 anonim ***** válasza:

Pont azt írtam, hogy NEM szeretem ha megforgatnak, mert idétlennek és gáznak tartom, ha nem olyan a zene, meg az különben is rokihoz van. De ettől függetlenül mindig újra és újra megpróbálkoznak....


Legtbbször amúgy úgy közelednek, hogy odajönnek táncolni, és amikor már táncolnk, akkor megkérdezik, hogy hogy hívnak, meg ilyeneket. És ha olyanom van, hogy nem kifejezetten csak táncolni akarok, akkor leülünk vhova beszélgetni (mondjuk nálunk van egy olyan szabály, hogy a barátnőimmel nem nagyon megyünk ki egymás látótávolságából, mert azért sok rémtörténetet hallani, meg voltak is már negatív tapasztalataink).

Vagy ha épp nem táncoltunk, akkor volt, hogy csak úgy odajött két srác az asztalunkhoz és elkezdtünk beszélgetni. Általában ilyenkor, ha ülünk olyasmivel szoktak indítani, hogy várunk-e valakit, vagy hogy gyakran járunk-e ide, mlyen zenét szeretünk, milyen bulikba szoktunk járni...stb

Meg egyébként én nem veszem tolakodásnak, ha valaki meghív egy italra, főleg, ha megkérdezi, hogy mit kérek, mert van, hogy csak simán egy kólát kérek, szóval nem feltételezem, hogy le akar itatni, hacsak nem vodkát akar venni egyből.


De még pasim sose volt olyan, akivel buliban ismerkedtem volna meg. Általában csak jót dumálunk, táncolunk, jól érezzük magunkat, esetleg ha olyan a hangulat, akkor egy csók elcsattan, de ennél tovább nem szokott fejlődni a dolog. Olyan előfordul, hogy utána felvesznek facebookon ismerősnek és még egy-kétszer találkozunk. De hacsak nem valami speciális buliba mész, nagyon kevés az esélye, hogy pont hasonló érdeklődési körű, hozzád illő emberrel találkozz. Persze ismerek olyanokat, akiknek ez bejött, de nekik nem voltak túl magasak az igényeik ilyen téren, nekem meg ez az első....

2010. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ az előző csajnak.

Bocsi, hogy félreértettem a megforgatást.


Egyébként hogyan szoktak a pasik veled táncolni?

Először szemeztek, és utánna megy oda?, vagy odamegy, és rögtön megfogja a derekad?


hogyan tácoltok?


pl. erre a számra hogyan szeretsz pasival táncolni?:

http://www.youtube.com/watch?v=501etbyLpfU

2010. nov. 29. 00:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!