Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20ÉV körüli Csajok:A szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20ÉV körüli Csajok:A szórakozóhelyen hogyan táncoljon veletek az ismerkedni vágyó pasi? Hogyan szeretitek?

Figyelt kérdés

Hello !


22 éves Pasi vagyok.


Nincs barátnőm, nem is volt eddig.

Ezt nem kell elítélni. Egyszerűen most kezdtem el csajozni és kész. Tanulok az egyetemen.


Ismerkedés a csajokkal megy, csak a szórakozóhelyen nem annyira.


Általában úgy szoktam odamenni a csajhoz, hogy előtte van szemkontaktus, és mosoly. Ha ez megvan, akkor rögtön elindulok hozzá, azért, mert ha később mennék oda, akkor azt hinné, hogy addig gondolkodtam, hogy hogyan menjek oda.

Tehát bizonytalan lennék.


HA odamegyek és megszólítom, akkor hogyan tovább?

Mert az én tudásom itt megáll. :(


Hogyan táncoljak veletek? Nem vagyok profi táncos.


Szóval ezek az első megszólítások után hogyan tovább?


Nem hívom meg rögtön italra sem, mert nem leitatni akarom, csak kicsit megismerni, és azt szeretném, hogy jól érezze magát este, mert ez után talán pár nappal később szeretne majd velem találkozni.


Italra is, esetleg táncolás után hívnám meg.


SZóval ezeket kérdezném tőletek csajok. :)


köszi


2010. nov. 7. 13:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem rosszul csinálod, a fogyózás jó dolog, de attól még beszélhetsz a csajjal. Ismered, szóval felveheted msn-re, beszélgethetsz vele, nem hiszem hogy meg fog haragudni. Még ha eleinte nem is nyomulsz annyira észre fogja venni, hogy változol. Ajánlom a küzdősportokat, azok nagyon megmozgatnak és önbizalmat is adnak. Egy olyan szerény és visszahúzódó fiún annyit változtatott, hogy én csak néztem. Pedig nagyon is közeli barátom volt. Lehet a külsején mmint, hogy nem egy szívtiprón nem változtatott, de lelkileg nagyon feldobta. Olyan dolgokról is beszéltünk utána amiről addig nem is mertem volna előhozakodni előtte.

Szerintem ha beszélsz a lánnyal az segít, mert tudod mit szeret mi a kedvenc színe, virága stb. Ha meg nem beszélsz vele, lehet, hogy csak felszínesen ismered, jó tudni, hogy milyen valójában. A fogyásod alatt meg elmehettek bulizni a haverjaitokkal és ott közeledhetsz is hozzá. Remélem érted mire gondolok.

Nyugodtan megkérdezheted tőle pl. mit gondol rólad, első benyomásm járna e veled stb. Őt is érdekelni fogja a te véleményed és itt kell okosnak lenni. Mondhatod, hogy milyen szép, kedves stb. Ezért jobb ha beszéltek előtte és valamilyen szinten ismeritek egymást. Neked sem jó, ha elhalásszák előled. :D

Regényt írtam bocsi...

2010. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

18:48-as, előző hozzászóló:


Először is bocsi, mert véletlenül, csak félig hasznosnak jelöltem a válaszod. HAsznosnak szerettem volna.


Ugyan máár. Dehogy írtál regény, örültem, hogy írtál.


én is gondoltam már erre, hogy valóban elhalászhatják. :(

Ezért valahogy érdemes lenne beszélni vele.

Viszont én lényegében onnan ismerem csak, hogy a barátom barátnője mesélt róla, mert ők közös barátnők.


TEhát a kiszemeltem nem tudja, hogy érdeklődöm iránta.

Ez alapján nem tudom, hogy hogyan vehetném fel msn-re, mert ha felveszem, akkor rögtön leesik neki, hogy érdeklődöm iránta, ilyenkor ti csajok elutasítóak szoktatok lenni, nem?

2010. nov. 10. 23:59
 23/34 anonim ***** válasza:

Én nem, attól függ milyen célzattal teszik, manapság egyre több ez a neten ismerkedünk és tulajdonképpen csinálunk mindent. Szóval vannak nagyon normálisak és vannak akik csak a camra mennek rá. Szóval ez attól függ milyen a beszélgetés. Szerintem nem zavarná, ha beírnád nagyon megtetszettél nekem. Úgy gondolom ez majdnem mindennapos dolog, az ismerkedés innen kezdődik. Írhatod, hogy szívesen megismernéd, persze ha van kedve hozzá és csak beszélgetned kell. Nem szabad megijedni, abból, hogy milyen stílusban ír segíthet leszűrni, a lány személyiségét. Ugyanez fordítva is igaz. Én sokszor ismerkedtem így és nem lett minden alkalommal kapcsolat, van olyan akit, barátként, akit, haverként és van akit testvéremként szeretek. Egy van akivel kapcsolat is kialakulhat, de ahhoz nem csak a neten, hanem a valóságban is úgy kell közeledni, tudja mit szeretnél. Vagy csak egy kicsit homályban hagyni XD, hogy egy kicsit szenvedjen, mit is szeretnél...küzdenie kelljen érted. A lányok ugyan úgy akarnak küzdeni egy pasiért, mint ti...ez hozza lázba az egész randit. :D

L/20

2010. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szerintem már csak ketten beszélgetünk...:D Szívesen segítek, küldhetek személyiségteszteket is, hasonlók, meg mondhatnál többet, hogy te végül is hogy gondoltad a meghódítását. Emailben is tudok küldeni.

Azt vettem észre mivel elég sok időt vagyok lányokkal, egyre lányosabban viselkedem és olyan szavakat használok, amiket eddig nem és ez ijesztő. XD

2010. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Küldhetsz mailban ilyen teszteket.

Azután meg mailban tudunk beszélni.


MOst akkor te fiu vagy?

2010. nov. 12. 00:06
 26/34 anonim ***** válasza:

Neeeem, én lány vagyok. Aki írt neked az én voltam.

L/20

2010. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

küldtem személyiség teszteket :D

L/20

2010. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

megkaptam a személyiség tesztet !


köszi :)


válaszoltam is, de nem írtál azóta...

2010. nov. 19. 00:21
 29/34 anonim ***** válasza:

Jajj ne haragudj! Rossz a netem, még nem sikerült elolvasnom mit írtál, de próbálkozom. Örülök, ha ezt sikerül beírnom :D

L/20

2010. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nem úgy volt beállítva, hogy küldhessenek nekem emailt, de ha tudod elküldenéd még egyszer? Kíváncsi vagyok, mi a véleményed.

L/20

2010. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!