Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20ÉV körüli Csajok:A szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20ÉV körüli Csajok:A szórakozóhelyen hogyan táncoljon veletek az ismerkedni vágyó pasi? Hogyan szeretitek?

Figyelt kérdés

Hello !


22 éves Pasi vagyok.


Nincs barátnőm, nem is volt eddig.

Ezt nem kell elítélni. Egyszerűen most kezdtem el csajozni és kész. Tanulok az egyetemen.


Ismerkedés a csajokkal megy, csak a szórakozóhelyen nem annyira.


Általában úgy szoktam odamenni a csajhoz, hogy előtte van szemkontaktus, és mosoly. Ha ez megvan, akkor rögtön elindulok hozzá, azért, mert ha később mennék oda, akkor azt hinné, hogy addig gondolkodtam, hogy hogyan menjek oda.

Tehát bizonytalan lennék.


HA odamegyek és megszólítom, akkor hogyan tovább?

Mert az én tudásom itt megáll. :(


Hogyan táncoljak veletek? Nem vagyok profi táncos.


Szóval ezek az első megszólítások után hogyan tovább?


Nem hívom meg rögtön italra sem, mert nem leitatni akarom, csak kicsit megismerni, és azt szeretném, hogy jól érezze magát este, mert ez után talán pár nappal később szeretne majd velem találkozni.


Italra is, esetleg táncolás után hívnám meg.


SZóval ezeket kérdezném tőletek csajok. :)


köszi


2010. nov. 7. 13:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
2010. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
75%

Több lány esetén is lehet közeledni, ha pl asztalnál ülnek és beszélgetnek. A lényeg, hogy te legyél Mr. Önbizalom. Széles mosollyal, magabiztosan oda kell lépni valami hasonló szöveggel: Jó estét hölgyek, nem bánják, ha helyet foglalok és csatlakozom önökhöz? És pofátlanul le kell ülni mielőtt válaszolnának. Ha közben azt mondják nem, akkor lehet folytatni, hogy "Már mindegy" és bemutatkozni mindegyik lánynak.


Nálam ez kétszer bevált. Persze kiváncsi vagyok az itt olvasgató lányok mit gondolnak erről. :)


23F

2010. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Érdekes dolgokat írtok, még én is tanulok belőle :D Fontos az önbizalom ez tény, de azért nem kell tenyérbemászónak lenni. Az ilyen helyeken elsősorban a külső a fontos, a lányok ugyanúgy végignézik, hogy ki a legjobb pasi a teremben. Ez a csoportos táncolás azért van, mert nem volt pasi aki elmenjen velük és hidd el, nagyon is örülnek ha odamegy valaki. Ez a lényeg, azért csinálják csoportosan, mert úgy biztos észreveszik őket, a barátnő pedig, ha a közelben van biztonságérzetet is ad. :D (egy cinkos mosoly) Jó ötlet, ha többen mentek oda egy ilyen csoporthoz és lefoglaljátok őket :P Biztos, hogy jó lesz úgy a buli és egy idő után észre sem veszed, de minden spontán jön. :D

L/20

2010. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
52%
en nem tudom mert nincs egy baratnom se es nem is akarok. nevetseges mikor falkaban vannak a csajok. 27/l
2010. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
68%
en azt szeretem ha a mosdoban ramveri.
2010. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Egy csinos lányt csak MSN-n ismerem. Hétvégén, ha minden igaz egy buliban összefutunk. Mi tévő legyek? Ha észreveszem, de ő engem nem menjek fogjam meg a vállát pl, s mutatkozzak be neki személyesen is? Tanácstalan vagyok.
2010. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy menj oda hozzá, hiszen gondolom ő is tudni fogja, hogy ott vagy és szerintem alig várja, hogy találkozzatok. :D Nem kell félni a lányok nem harapnak :D

Ha eddig kedves volt, valószínű ez után is az lesz és nem fog bunkó módon elküldeni. Legalábbis én nem tenném.

L/20

2010. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


Írjatok mééég. :)

2010. nov. 9. 20:09
 19/34 anonim ***** válasza:

Ugye mien jófej vagyok. XD

Hát írhatnál te is még valamit, hogy hogy gondolod. Szívesen segítek. Van egy konkrét lány aki tetszik?

A személyiségtesztekről- tudok nagyon sokat. Ez meg már pszichológia. :P

L/20

2010. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

22:49-es, előző hozzászóló:


Igen, van egy konkrét lány, aki tetszik.

Egyetlen egy darab Lány barátom van, de ő barát, és nem barátnő. Őt úgy ismertem meg, hogy ő a legjobb fiu barátomnak a párja. Tehát ennek a lány barátomnak a barátnője ez a lány, aki tetszik nekem.


Jól megkevertem,ugye? :)


SZóval tetszik nekem a lány, talán ami visszatart, hogy nem vagyok testépítő testalkat, tehát a szokásos dilemma. :)


Egy jó 15 kg felesleg van a felső testemen. Most megpróbálok ezen változtatni, és fogyni fogok. Már konkrét szakember véleményét is kikértem, és olyanét is, aki 120 kg ról lefogyott 80-ra. Ugyhogy komolyan gondolom.


A másik probléma, meg, hogy nem vagyok olyan nagyon frappáns, hogy jó benyomást keltsek a csajban. Nem tudok olyan jól megnyilvánulni az első találkozásokkor.


Ugyhogy egyenlőre most 1-2 hónapot fogyózom, és talán addig nem lesz barátja a csajszinak...

2010. nov. 10. 08:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!