Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20ÉV körüli Csajok:A szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20ÉV körüli Csajok:A szórakozóhelyen hogyan táncoljon veletek az ismerkedni vágyó pasi? Hogyan szeretitek?

Figyelt kérdés

Hello !


22 éves Pasi vagyok.


Nincs barátnőm, nem is volt eddig.

Ezt nem kell elítélni. Egyszerűen most kezdtem el csajozni és kész. Tanulok az egyetemen.


Ismerkedés a csajokkal megy, csak a szórakozóhelyen nem annyira.


Általában úgy szoktam odamenni a csajhoz, hogy előtte van szemkontaktus, és mosoly. Ha ez megvan, akkor rögtön elindulok hozzá, azért, mert ha később mennék oda, akkor azt hinné, hogy addig gondolkodtam, hogy hogyan menjek oda.

Tehát bizonytalan lennék.


HA odamegyek és megszólítom, akkor hogyan tovább?

Mert az én tudásom itt megáll. :(


Hogyan táncoljak veletek? Nem vagyok profi táncos.


Szóval ezek az első megszólítások után hogyan tovább?


Nem hívom meg rögtön italra sem, mert nem leitatni akarom, csak kicsit megismerni, és azt szeretném, hogy jól érezze magát este, mert ez után talán pár nappal később szeretne majd velem találkozni.


Italra is, esetleg táncolás után hívnám meg.


SZóval ezeket kérdezném tőletek csajok. :)


köszi


2010. nov. 7. 13:26
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Odamész a lányhoz, ha azt látod rajta, h szívesen táncolna veled, akkor vagy a kezét, vagy a derekát fogd meg, és kezdjetek a zenére lépkedni... Szerintem kb ennyi. Sok sikert!:)
2010. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne mássz rá nagyon és ne akard fél perc múlva megcsókolni. Én nem vagyok nagy bulizós, de azért van tapasztalatom. És ezt inkább negatív értelemben írom. Mindenki csak taperolni és smárolni akar. Szóval ha tényleg ismerkedni mész, akkor legyél illedelmes és tarts mértéket!
2010. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

köszi


Utolsó kérdezőnek:


Természetesen illedelmes lennék, és taperolni akarom.

Azt akarom, hogy jól érezze magát, mert ha ő jólérzi magát, akkor már én is jól érzem. :)


Az taperolásnak vennéd, vagy vennétek többi válaszolók, ha a derekad fognám meg, és úgy hívnálak táncolni?


köszi

2010. nov. 7. 13:48
 4/34 A kérdező kommentje:

Légyszives azt is írjátok le, hogy fiu/lány vagytok, és milyen idősek. :)


köszi

2010. nov. 7. 13:50
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

taperolásnak venném, de mondjuk 2 vodkanarancs után meg se rezdülnék tőle.

L.19

2010. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
100%

1. vagyok

Én nem venném taperolásnak, ha az arcodon nem az látszik, h te annak veszed. Persze ne úgy fogd meg senkinek a derekát, h háromszor körbetekered a karjaiddal.:D

17/L

2010. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen fiú, aki illedelmesen felkért táncolni, tánc közben egyszerűen felkapott, az ölébe vett, és megcsókolt volna, ha nem lett volna akkor barátom.De ez nekem nagyon bejött, és egy örök szép emlék.. és ha te is így jársz, h van barátja, egyáltalán nem ciki,szerintem.Nekünk nem volt az,megdumáltuk, azóta is tartjuk a kapcsolatot(persze csak barátok vagyunk)
2010. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Az még nem taperolás, ha valaki megfogja a derekam. Táncolás közben azért lehet derékfogás, magadhozhúzás stb, de csak finoman, hogy lássa, vonzódsz hozzá, de nem tartod könnyű, esti cafkának.

A csók is jóleshet, miaz hogy, de ha nagyon gyorsan cselekszel és a lány tudja mi az általános dörgés, akkor azt gondolja, hogy "na, megint egy rámenős csávó, akinek csak egy éjszakára kellek"...

2010. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 LEO88 válasza:

Helló!


Én az érettségi után kezdtem el discoba járni, addig nem igazán érdekeltek a lányok. Ezzel nincs semmi baj :)


Szerintem a rápillantás, és a mosoly fontos. Ha visszamosolyog, akkor kérd fel.


Megesik, hogy nem vesz észre,mert háttal áll, akkor én úgy szoktam, hogy vagy gyengéden megfogom az oldalát/derekát, vagy a felkarját.


Nekem nem jön be ez a (fenékbetáncolás XD) így elsőre,

jobban szeretek velük szembe fordulva táncolni úgy, hogy fogom a kezét. Lassúnál (ha néha van olyan is) pedig szintén szemből, a derekát fogom és egymáshoz hajolunk, ha látom, nem zavarja. (Szerintem ciki első alkalommal lesmárolni, nem tudom, más hogy van ezzel, írjon kommentet)


Ne hívd meg rögtön, inkább kérdezd meg egy idő után, hogy volna-e kedve beszélgetni és ha van, akkor közben megkérdezheted, mit inna, mire hívhatod meg.


Van egy probléma, amit azonban én sem tudok kezelni. Ha például 3nál több csaj táncol együtt, akkor ott mi az illem. Az a baj, sokszor jártam úgy, hogy megtetszett valaki egy 5-6-os lánycsoportból, de nem mertem felkérni (szemezés ellenére sem). Nem azért, mert szégyenlős vagyok, hanem nem szeretném, ha valami bunkóságot csinálnék. Valaki (főként lányok) le tudná írni, ilyenkor mi a teendő?


20/F

2010. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Előző hozzászólónak köszönöm a válaszát. :)


Én is kiváncsi lennék, hogy a csajok mit gondolnak, hogy ha ők többen vannak, akkor hogyan célszerű közelíteni.

2010. nov. 9. 11:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!