Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor fog valami történi? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog valami történi? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác nagyon szeret engem és én is szeretem őt. Tudjuk hogy szeretjük egymást..msn.en mindig mondja, h mennyire szeret..de viszont ha találkozok vele se puszi se semmi de kb. már 2 hónapja van ez vagy már több ideje de msn.en ir mindig h csók..stb. de mégis ha lemegyek megváltozik nem mond ott semmit sem..még puszit se ad, és nem is járunk meg semmi sem..de nem is monda még h járjunk..mit csináljak h másképpen legyen ?? Kezdeményezek én ?? Léci segítsetek !!!!!!!!!! Mit tegyek ? :( :( :( 15/L , Bp.
2010. nov. 6. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert írásban elméletileg zajlik minden. Az meg könnyű. Mikor ezt a valóságban kell tennie, visszariad, fél hogy hogyan reagálsz.


Nyugodtan írd meg neki MSN-en, hogy szeretnéd a ha a szavait tettekre váltaná. Aztán mikor legközelebb találkoztok, igen, valamennyire te is kezdeményezhetsz, bátoríthatod pl: közelebb mész hozzá, szinte belemászol a képébe. Csak észbe kap, hogy hopp ez a csajszi akar valamit ha már maj'nem rám mászik.

2010. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az h msnen irogat h "csók, puszcsi, szerizlek, az csak a máz. Ha tényleg szeretne foglalkozna veled. Nekem az a véleményem hogy nem nagyon érdekled.. ha meg igen akkor már rég bepróbálkozott volna :P megpróbálhatod hogy amikor elbucsuztok adsz neki egy puszit. Hátha észhez tér :D

Remélem segíthettem

2010. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy mindenki msn huszárkodik. Ott lehet kemény mindenki, mert csupán egy monitort bámul, aztán meg behúzza a farkát, ha már helyzet van. Sajnos ez csak egyre rosszabb lesz, generációs baki.
2010. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszii. :S mindenki segített valamennyire..
2010. nov. 6. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te 15 éves vagy, akkor srác is még gyerek. Gondolom. Tapasztalatlan. Nem csak a sex-ben, hanem a párkapcsolatban is.

Kettesben találkoztok vagy baráti társaságban?

2010. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most!
2010. nov. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kettesben...
2010. nov. 7. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!