Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak majd? És mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak majd? És mit mondjak neki majd? Mi fog történi?

Figyelt kérdés

Az a szitu hogy, fel vet 1 csaj msn re, és azt mondta, hogy szokott látni itt és ott ez oké a tőbit meg gondoljátok hozzá.

Az akar velem találkozni a napokba meg is van mikor.

Nekem szimpatikus bele is egyeztem a taliba.


Ha talizunk mi lesz? Mit mondjak neki? Majd jön magától nem igaz?


És ha szimpatikus akkor jöhet a csók vagy mi?


Nem voltam még ilyenbe 22 L


2009. ápr. 19. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy érzed.

22 évesen kis fantáziád legyen már. És ne ess kétségbe... Légy egy picit határozott, ennél sokkal nagyobb dolgok is fognak veled történni, amikor nem tudsz majd fórumra írogatni.

2009. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első randin még ne akarj csókolózni. Lehet csak barátkozni akar és nem is leszbi. A beszélgetés menni fog magától, sodródj az árral.
2009. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem leszbi ám, csak szimpi voltál neki, gondolta megismer...:)

De ha mégis leszbikus, és te is az vagy, akkor hol a baj? Olyan mintha pasival mennél randizni, csak lánnyal vagy... Sőt, az emberek nem is néznek furán, ha 2 lány kézenfogva sétál:) De első randin még ne akarj csókolózni szerintem, hacsak nem ő akarja majd:)

23/F

2009. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!