Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történi mindig ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történi mindig ez velem? (lent)

Figyelt kérdés

Két éve szerelmes voltam egy osztálytársamba, ezt be is vallottam neki, idővel rájöttem plátói szerelem volt, és iszonyat szerencsés vagyok, hogy nem lett köztünk semmi. Tavaly a munkahelyem megtetszett egy srác, el is mondtam neki, hogy tetszik, de ő is lekoptatott, most úgy érzem már egy ideje, hogy sokkal jobb, hogy nem lett köztünk semmi. Most egy másik munkahelyen dolgozom, és szintén tetszik egy srác, aki először egyáltalán nem tetszett, de valahogy megszerettem és már külsőre is bejön, de többé már nem tudnék én kezdeményezni. Nincs barátnője, bár az előző két pasinak sem volt, mégsem akartak tőlem semmit. Nekem sosem volt barátom, pedig nem tartom magam olyan csúnyának, hogy senkinek se kellenék. Nem járok sehová, dolgozom és tanulok, nincs időm bulizni menni, túl sok ismerősöm sincs akin keresztül ismerkedhetnék, és ez a srác nagyon tetszik, de nem tudom mit kéne tennem.

Miért történik ez velem mindig, én igazán nem akartam, hogy tetszen nekem, de már napok óta csak rá gondolok.

Ha tetszenék neki már lépett volna nem? Már egy hónapja egy helyen dolgozunk.


2011. márc. 13. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is: ne legyen bűntudatod,hogy tetszik neked. Nincs ebben semmi szégyellnivaló. Van egy hírem,nem tudom pozitív vagy negatív számodra: van hogy a mázlin múlik nagy mértékben ki kivel jön össze. Neked nem volt szerencséd és kész.

Ne azzal foglalkozz ami ezzel volt. Azzal foglalkozz te mit akarsz,és úgy közelíts hozzá,ne úgy,hogy próbálod kitalálni ő mi akar. A hallgatás a félreértések meleg fészke. Van olyan hogy egy légkörbe kerültök egy nap? Akkor esetleg odaköszönhetsz..és egy mosoly,csodákra képes.

2011. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azért mert 2 pasi lepattintott az meg nem jelenti azt,hogy nincs esélyed a pasiknál.Biztosan nem benned van a hiba:)

Próbálj meg közeledni hozzá,flörtölgetni.Nem muszáj egyből nekitámadj:)ha viszonozza majd a közeledésedet akkor léphetsz:)

Csak ügyesen!!!;)

2011. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egész nap egy légkörbe vagyunk, egymás mellett dolgozunk, de miután ott vagyok mellette már egy hónapja, gondoltam csak lépett volna, ha tetszenék neki, amúgy kedves, bár többségében csak akkor beszélget velem, ha én kezdeményezek. Flörtölni meg nem igazán tudok, bár tudom hogy ez elég ciki.:S

2011. márc. 13. 18:41
 4/5 anonim válasza:
Nem ciki.Csak próbálj meg beszélgetni,és mosolyogj rá stb...De ha nem látsz semmi viszonzást akkor inkább mondd el,hogy mit érzel,mit veszthetsz???
2011. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor gondold azt,nem flörtölsz,hanem viccelődtök...egy két humoros megjegyzés..és lehet hogy felfigyel rád. A lényeg a lazaság.
2011. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!