Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Miért nincs pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Miért nincs pasim?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és nagyon divatos,menő,szép,kedves és nem is nagyon tudok róla,hogy lenne valamilyen fő hibám :)

de még sincs pasim,sok fiú barátom van és az összes barátnőm azt mondja,hogy én tökéletes vagyok,és,hogy nekem milyen jó,mert én bárhova is megyek tovább ott biztos imádni fognak.De ha ilyen tökéletes vagyok akkor miért nincs egy kedves fium ?? én pont rossz kategóriában vagyok,mert a cuki,menő fiúknak a pic*ák kellenek,a nem annyira menő fiuk meg azt gondolják,hogy én elérhetetlen vagyok számukra,pedig nem :) kezdeményezni nem tudom miért de nem nagyon merek,viszont ha a fiú elkezd velem beszélgetni akkor már nagyon nyitott vagyok.

Miért nincs fium,velem van valami baj??


2010. nov. 5. 23:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Utsó válaszoló( vagy utsó elötti nem számoltam mert annyira nem érdekel :D ) szóval nem vagyok egy tudatlan p*csa .. -.- nagyon jól főzök és több fuvola versenyt is megnyertem.

És most ti itt lefikáztok,de nem is ismertek !!! az osztályban van két csoport az egyik a pi*sák/"menők" csapata a másik a "lúzer"/jófejek csapata és én mindig az olyan lányokkal tartottam akik nem szépek,esetleg szemüveges/fogszabályzósok. Sok barátom van,de mégis naponta sírok.. és elegem van az olyan KÖCSÖG lenéző emberekből mint amilyenek itt egyesek .. -.- nem csódálkozom hogy sok tini van akik öngyilkosok lettek.. -.- és még azt szokták írni hogy a szekáló osztálytárdaktól ... -.- az ilyen B*ziktól lettek öngyilkosok amilyenek ti vagytok !! én csak egy kérdésre akartam NORMÁLIS válaszokat kapni .. -.- aki kedvesen irja le h nagyképűnek tünök ( és aki csak "segíteni" akar) arra ez nem vonatkozik de aki rögtön úgy kezdi hogy belerugnék a tarkódba meg stb. azt bárcsak ütné el egy kocsi :) huuuh kösz ti Kö**ög fa**ok !! :) remélem nem tudtok elaludni!!

2010. nov. 13. 21:50
 22/22 A kérdező kommentje:

Bocsi az előző leveleimért :) mérges voltam :D amugy ez a kérdés tényleg elég beképzeltnek tünik :) de higgyétek el tényleg nem vagyok ilyen :) !! csak rossz napom volt és kiakadtam :D és ugye a kérdéseket sajnos utólag nem lehet törölni :(


Peace van ?? :)

2010. nov. 17. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!