Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Fiúk! Lányok! Miért nincs pasim?
Hány éves vagy? Én is félős lány vagyok, zavarban vagyok társaságban, főleg pasik előtt. Mondjuk mostanában már egyre jobban beszélgetek, de sokáig nagyon rossz volt, nem mertem meg sem szólalni. A randikat rendesen utáltam, amikor szemtől-szemben kellett beszélgetnem egy sráccal.
Ne aggódj, biztosan találsz pasit, főleg, hogy szép is vagy! Nem mindig hátrány, ha nem beszélsz sokat.
én is ilyen voltam. aztán rájöttem , hogy (nem egozásból mondom :) ) Basszus, ronda sem vagyok,, hülye sem, az alakomra nem panaszkodhatok.. csak félénk. Pedig rockot hallgatok (ACDC, Nirvana, Backyard Babies, GNR) . Na szóval rájöttem ezekre.. és azóta próbáltam ezt a félénkséget leküzdeni. Nyitottabb vagyok az emberekkel, bátran szemezek egy sráccal és szeretek a középpontban lenni. Sőt a nyáron túl estem egy kapcsolaton, ahol sajnos a srác volt szörnyen idegesítően visszahúzódó. Sokszor azt éreztem, h az anyja vagyok. xD Az elején minden jól ment; ennyire szerelmes még életemben nem voltam. Aztán ahogy telt az idő meguntam ezt az egyhangúságot. 2 hónap 3 napig tartott:D na de erről nem kérdeztél:)
Szóval bátran nyílj ki, flörtölj (persze csak mértékkel) :) Tudom, az elején nehéz lesz, de gyakorold és meglesz a gyümölcse. :)
Köszönöm a szót.
15/L
Szerintem ha túl kétségbeesetten keresel akkor csak selejtet fogod megkapni. Szerzel egy csomó élményt amitől még rosszabb lesz.
Pasik helyett inkább férfiakkal ismerkedj.
Járj társaságba. Ne bulizni, hanem valami tanfolyamra vagy sportegyesületbe, vagy tánckörbe. Ezekre a helyekre minden további nélkül be lehet iratkozni.
Semmiképpen se hirdesd magad, hacsak nem csupán testi kapcsolatra vágy.
18:08-asnak:
BB-t nem ismertem, de egész jó, kösz a tippet :D
Btw, reakció: online társkeresés szerintem kuka. 90%-ban aki ott jelentkezik csak monitoron keresztül nagyarc, találkára nem mennek el, hazudoznak, egy éjszakás kalandot akarnak. - beszámolók alapján mondom
19/F
Ha nincs önbizalmad meg félénkebb vagy, szerintem próbálj beszélgetni olyan fiúkkal, akik nem annyira tetszenek, azaz aminek eleve nincs tétje, és akkor bátrabb leszel. Próbáld ki, aztán majd belejössz ;)
17/L
Hány éves vagy?
Társkeresőn mit írtál magadról?
Sokat számít ám a bemutatkozás... elég gyengék szoktak lenni néha. Készíts egy rendeset, ami tényleg BEMUTAT téged!
És persze óvatosan kell kezelni a jelentkezőket.
Te is megszólíthatsz rokonszenves fiúkat... próbáltad már?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!