Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lányok! Miért nincs pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Miért nincs pasim?

Figyelt kérdés
egyszerűen már nem hiszem el.próbáltam már vagy 100 társkeresőn,iwiwen előben rgyáltalán nem megy,nem merek félős vagyok és úgy érzem a fiúk sem mernek megközelíteni..a képemre sokan azt mondják, h nagyon szép vok,fiúk is.De annyira jó lenne már 1 barát, de vhogy nem akar összejönni.bevallom ne vok vmi társasági lény.inkábbb csendes visszahúzódó,nem vok lázadó és mindent megteszek kihozok magamból amit csak lehet, szépítkezés terén,de nem:(és most már tényleg nem tom, h mit csináljak.hirdessem magam, azért társkeresőkön nem akarom úgy hirdetni magam, mint akinek nem jut pasi meg stb..most nemigaz, h nem lesz senki..
2009. okt. 5. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Email ment.
2009. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Én is félős lány vagyok, zavarban vagyok társaságban, főleg pasik előtt. Mondjuk mostanában már egyre jobban beszélgetek, de sokáig nagyon rossz volt, nem mertem meg sem szólalni. A randikat rendesen utáltam, amikor szemtől-szemben kellett beszélgetnem egy sráccal.

Ne aggódj, biztosan találsz pasit, főleg, hogy szép is vagy! Nem mindig hátrány, ha nem beszélsz sokat.

2009. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen voltam. aztán rájöttem , hogy (nem egozásból mondom :) ) Basszus, ronda sem vagyok,, hülye sem, az alakomra nem panaszkodhatok.. csak félénk. Pedig rockot hallgatok (ACDC, Nirvana, Backyard Babies, GNR) . Na szóval rájöttem ezekre.. és azóta próbáltam ezt a félénkséget leküzdeni. Nyitottabb vagyok az emberekkel, bátran szemezek egy sráccal és szeretek a középpontban lenni. Sőt a nyáron túl estem egy kapcsolaton, ahol sajnos a srác volt szörnyen idegesítően visszahúzódó. Sokszor azt éreztem, h az anyja vagyok. xD Az elején minden jól ment; ennyire szerelmes még életemben nem voltam. Aztán ahogy telt az idő meguntam ezt az egyhangúságot. 2 hónap 3 napig tartott:D na de erről nem kérdeztél:)

Szóval bátran nyílj ki, flörtölj (persze csak mértékkel) :) Tudom, az elején nehéz lesz, de gyakorold és meglesz a gyümölcse. :)

Köszönöm a szót.

15/L

2009. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos , a korodat nem említetted meg így nehéz. Viszont véleményem szerint sok fiú/pasi van úgy vele hogy olyan lány tetszik nekik aki picit vagányabb bátrabb... Leeht neked is ezt kéne tenned, de az már nem te lennél... Nekem is eddig csak "vagány" "bevállalós" barátnőim voltak. De én mindigis egy picit antiszoc , visszahúzodó lányra vágytam aki ragaszkodik hozzám... szóval ne add fel a reményt nem hiszem hogy egyedül vagyok ezzel :) 19/F
2009. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha túl kétségbeesetten keresel akkor csak selejtet fogod megkapni. Szerzel egy csomó élményt amitől még rosszabb lesz.

Pasik helyett inkább férfiakkal ismerkedj.

Járj társaságba. Ne bulizni, hanem valami tanfolyamra vagy sportegyesületbe, vagy tánckörbe. Ezekre a helyekre minden további nélkül be lehet iratkozni.

Semmiképpen se hirdesd magad, hacsak nem csupán testi kapcsolatra vágy.

2009. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
ne legyél félénk az a pasikat elijeszti legyél magabiztos:) ha szép vagy és magabizto tuti lesz pasid;) én szurkolok..:)
2009. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

18:08-asnak:

BB-t nem ismertem, de egész jó, kösz a tippet :D


Btw, reakció: online társkeresés szerintem kuka. 90%-ban aki ott jelentkezik csak monitoron keresztül nagyarc, találkára nem mennek el, hazudoznak, egy éjszakás kalandot akarnak. - beszámolók alapján mondom


19/F

2009. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs önbizalmad meg félénkebb vagy, szerintem próbálj beszélgetni olyan fiúkkal, akik nem annyira tetszenek, azaz aminek eleve nincs tétje, és akkor bátrabb leszel. Próbáld ki, aztán majd belejössz ;)


17/L

2009. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Társkeresőn mit írtál magadról?

Sokat számít ám a bemutatkozás... elég gyengék szoktak lenni néha. Készíts egy rendeset, ami tényleg BEMUTAT téged!

És persze óvatosan kell kezelni a jelentkezőket.

Te is megszólíthatsz rokonszenves fiúkat... próbáltad már?

2009. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj enyire találni vkit... úgy nem fog menni, majd jön az magától. Társkeresőt sztem meg kerüld el mert sok rajta az aberált f*sz. Sztem az hogy félénk vagy nem ijeszti el a fiúkat, szerintem a félénkebb lányok sokkal hűségesebbek kapcsolatban.
2009. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!