Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Miért nincs pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Miért nincs pasim?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és nagyon divatos,menő,szép,kedves és nem is nagyon tudok róla,hogy lenne valamilyen fő hibám :)

de még sincs pasim,sok fiú barátom van és az összes barátnőm azt mondja,hogy én tökéletes vagyok,és,hogy nekem milyen jó,mert én bárhova is megyek tovább ott biztos imádni fognak.De ha ilyen tökéletes vagyok akkor miért nincs egy kedves fium ?? én pont rossz kategóriában vagyok,mert a cuki,menő fiúknak a pic*ák kellenek,a nem annyira menő fiuk meg azt gondolják,hogy én elérhetetlen vagyok számukra,pedig nem :) kezdeményezni nem tudom miért de nem nagyon merek,viszont ha a fiú elkezd velem beszélgetni akkor már nagyon nyitott vagyok.

Miért nincs fium,velem van valami baj??


2010. nov. 5. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

talán mert túl nagy a pofád??!

14/L

2010. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert egy kicsit nagyképű vagy. Nem gondolod?
2010. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Tegyél fel képet és meglátjuk?
2010. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
sztem ilyet ne mondogass így, h szép vagyok, meg okos vagyok stb, m beképzeltnek tűnhetsz...mosolyogj sokat, legyél kedves, de visszahúzódóbb, m akkor a cukibb pasik oda mernek majd menni hozzád.:D
2010. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkora arcod van, hogy félnek odamenni hozzád, mert félnek ,hogy kiröhögöd őket.
2010. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
beképzel majom vagy. ez van.
2010. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Arra nem gondoltál még, hogy azért nincs barátod, mert finoman fogalmazva is beképzelt vagy?
2010. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Tudom miröl beszélsz, Én is tökéletes vagyok, söt még a spanyol viaszt is Én szartam.
2010. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Így visszaolvasva f.szság de remélem a lényeg átment:D

Előző voltam

2010. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

én például nemfeltétlen szeretem a divatos meg menő csajokat. nekem sokkal többet számit hogy mi vann a ruhák mögött. őőő... mármint nem a testi adottságok hanem a belső értékek. amúgy meg van még időd.


15/F


(ne tegyél fel képet!)

2010. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!