Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Miért nincs pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Miért nincs pasim?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és nagyon divatos,menő,szép,kedves és nem is nagyon tudok róla,hogy lenne valamilyen fő hibám :)

de még sincs pasim,sok fiú barátom van és az összes barátnőm azt mondja,hogy én tökéletes vagyok,és,hogy nekem milyen jó,mert én bárhova is megyek tovább ott biztos imádni fognak.De ha ilyen tökéletes vagyok akkor miért nincs egy kedves fium ?? én pont rossz kategóriában vagyok,mert a cuki,menő fiúknak a pic*ák kellenek,a nem annyira menő fiuk meg azt gondolják,hogy én elérhetetlen vagyok számukra,pedig nem :) kezdeményezni nem tudom miért de nem nagyon merek,viszont ha a fiú elkezd velem beszélgetni akkor már nagyon nyitott vagyok.

Miért nincs fium,velem van valami baj??


2010. nov. 5. 23:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
sztem is egy kicsit beképzelt vagy... de mikor 14 vtam nekem is hiányzott az életemből egy fiú. Most már rájöttem, hogy várnom kellett vna. nyugi! nem kell siettetni. jön magától!
2010. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
érdekes,hogy mki rögtön letámadott,hogy de nagy a pofád:D (ami ettől még lehet igaz is) de!azért tény,hogy sok csinos,meg jó csajnak nincs pasija,de kérdésedben ott is a válasz.azért mert egy átlag srác elérhetetlennek érzi az effajta csajokat. viszont ha annyira biztos vagy magadban,akkor igeni neked kell kezdeményezned.
2010. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
Figyi, eljátszom veled az Amerikai História X egyik jelenetét. Te ráharapsz a padkára én meg BUMMM rátaposok a tarkódra. Az segítene rajtad.
2010. nov. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Az én véleményem nem hangzott még el korábban sem.

Mert túl fiatal vagy.

2010. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekek...besírtam az első válaszolón!! :'D Nagyon megragadta a lényeget. Gratula, írjál többet! :'DD
2010. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 00:31-es tetszik :D

Az tényleg jó jelenet :D

És amikor elolvastam a kérdést akkor az járt az eszemben, hogy sajnálom anyukádat és apukádat. Kíváncsi leszek rá, hogy hány évesen fogod megszülni az első gyereked... :S

2010. nov. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Hehe nekem az éjféli teccett:D na de télleg kicsit egoista vagy de am normàlis szép csajnak tünsz tegyél képet akkor jobban tudunk véleményezni cica! De lehet h akarnak a fiuk kezdeményezni csak nem esik le me nem ugy megy àm h odamennek aztàn szia cica van gazdàd? Nincs! Akkor lehetek? Figyelj jobban a kissebb jelekre is! Meg te is kezdeményezz!!!!!!!!! Na!!!15/FJOKI
2010. nov. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

kicsit beképzeltnek tünsz :O

szerintem.

2010. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Soroljam a problémákat?!

Nos,hát kezdem:

1) Kicsit (vagy nem is annyira kicsit?) beképzeltnek tűnsz.Igen,direkt fogalmaztam így,mert nem ismerünk,tehát ebből a néhány sorból kell leszűrnűnk,hogy milyen is lehetsz.Ezek alapján pedig beképzeltnek tűnsz.Oké,hogy szép vagy és menő,de a nagy világban hiába leszel szép és menű,ha nincs lélekjelenléted,önbizalmad (nem csak ilyen téren,mert e téren van bőven) és kész káosz az életed.Egy tipp:még ha igaz is az amit leírtál,hogy szép,okos,menő,kedves és divatos vagy és hiba szinte nincs is benned akkor se hangoztasd.Biztos,hogy benned is van hiba,csak még nem tudod mi.Talán pont ez a beképzeltség az egyik hibád.

2)14 éves vagy...Ez is sok mindent megmagyaráz.Ez pont az az időszak amikor még önmagunkat sem ismerjük igazán (nem testileg gondolom),de már jó lenne egy fiú.Ilyenkor még gyakran változik az "ideálunk".Egyik héten még vagány,izmos,jóképű pasit akarunk,a másik héten már annyira nem is fontos az izom,inkább legyen humoros és megértő...Ez azért van,mert magunkat is most ismerjük meg igazán.Tehát várni kell.Várni,amíg megismerjük önamgunkat,kialakul egy REÁLIS kép magunkról,amíg rájövünk a jó és rossz tulajdonságainkra.Utána lehet igazán fiúzni,mert ekkor már azt is tudjuk milyen fiút keresünk.Hiszen,ha tudjuk,hogy mi milyenek vagyunk,akkor azt is tudjuk,hogy milyen társra van szükségünk!

A másik gond,ami a korodhoz kapcsolódik,hogy a korunkbeli (14-16 éves) fiúk még sokszor éretlenek,gyerekesek - vagy a másik "véglet" csak a buli,pia,cigi,szex az érdekes,az aranyközépút még nem alakult ki bennük:) Az idősebb (17-19 éves) fiúk pedig sokszor a saját korosztályukban keresgélnek hosszabb távra!

3)Talán görcsösen akarod.Ne szállj rá erre a témára.Ne akarj mindenáron pasit.Legyél laza és nyitott,adott esetben kezdeményező típus.Figyeld a fiúkat,mert nem csak mi,lányok adhatunk jeleket a fiúknak,hanem ők is adhatnak jelet nekünk,hogy bejövünk nekik.Ha pedig sokat mosolyog Rád a srác és téged néz,nyugodtan menj oda hozzá.


Remélem tudtam segíteni!

15/L

2010. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem is akartam képet feltenni !! :) -.- és nem vagyok beképzelt nem is szoktam ezeket a dolgokat hirdetni h én milyen szép vagyok vagy milyen stb. stb. csak azt irtam le amiket mondtak már nekem azt gondoltam h itt tényleg segít valaki és megmondja az igazat baz*meg ... :( és nem azt mondom h én ilyeneknek látom magamat csak a többiek látnak ilyennek,senki sem mondta nekem h tökéletes vagyok,és nem is hiszem azt,hogy az vagyok,jaa és visszahúzódó vagyok mégis minden fiú kihasznál :(

De tudjátok milyen kis SUTTYÓÓÓK vannak ezen az oldalon -.- KÖCSÖGÖK !!

2010. nov. 13. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!